MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Elektrotechnika w Bułgaria. Szukaj studiów magisterskich w Bułgaria tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Tytuł magistra w dziedzinie inżynierii elektrycznej ma na celu kształcenie studentów, aby mogli dostarczyć rozwiązań rzeczywistych problemów technicznych. Stopień wyposażony jest w ciężkim naciskiem na techniki inżynierii, matematyki i fizyki.

Bułgaria istnieje od ponad 13 wieków w Europie, łączącej wschód i zachód. Zagraniczni studenci łatwo dopasować do bułgarskiej kultury społeczeństwa i cieszyć się życiem pełnym wrażeń, zabawy i kreatywności.

Studia magisterskie Elektrotechnika w Bułgaria. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Elektrotechnika w Bułgaria.

1 Wyniki z Elektrotechnika, Bułgaria Filter

Wydziału Elektrycznego

Technical University of Varna
Magisterskie
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wydziały - Electrical Power Supply i sprzętu - Elektroenergetyka (Energetyka) - Elektrotechnika i aparatura pomiarowa - Teoretyczne i Elektrotechnika - wychowanie fizyczne i s ...

Czytaj więcej