close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Elektronika w Dubai 2021

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu. W badaniach elektroniki, studenci mają możliw… Czytaj więcej

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

W badaniach elektroniki, studenci mają możliwość poznania układów i ich elementów. Energia elektryczna może być badane w głębi i tematów, takich jak przełączniki, przetwarzania informacji i inżynierii mikroelektroniki mogą zostać pokryte.

Zjednoczone Emiraty Arabskie, czasem nazywana po prostu Arabskie lub UAE, jest krajem arabskim, w południowo-wschodniej części Półwyspu Arabskiego nad Zatoką Perską, na granicy Oman na wschodzie i Arabii Saudyjskiej na południu, a także dzielenie się granice morskie z Kataru i Iran.

Dubaj jest jednym z najbardziej zaawansowanych i nowoczesnych miast na świecie. Miasto jest siedzibą pięknej architektury, dużych i atrakcji turystycznych. Miasto jest także domem dla niektórych z najbardziej prestiżowych regionu uczelniach.

Studia magisterskie Elektronika w Dubai. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Elektronika w Dubai.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Manipal University Dubai
Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Program MTech w Digital Electronics & zaawansowaną komunikację zapewnia wszechstronne wykształcenie w zakresie szybko pojawiają się VLSI, Digital Signal Processing and Com ... +

Program MTech w Digital Electronics & zaawansowaną komunikację zapewnia wszechstronne wykształcenie w zakresie szybko pojawiają się VLSI, Digital Signal Processing and Communication Technology z dobrze wykwalifikowani wydziałów posiadający wieloletnie doświadczenie. -
Magisterskie
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami