close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie Elektronika w Zjednoczone Emiraty Arabskie. Szukaj studiów magisterskich w Zjednoczone Emiraty Arabskie tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu. Badania Elektronika skupić się na projektowan… Czytaj więcej

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Badania Elektronika skupić się na projektowaniu systemów i obmyśla z obwodów. Energia elektryczna jest głównym składnikiem, a pole zawiera innych dziedzinach, takich jak chemia, matematyka i fizyka. Studenci mogą być w stanie się specjalizować w pewnych dziedzinach, takich jak elektronika informacyjnych oraz technologii cyfrowej mediów.

Edukacja w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ma swoje zalety: słońce, morze, piasek, wolne od podatku zysk po ukończeniu studiów, a niektóre z najlepszych uczelni w dodatku region.In Gulf, liczba wysoko w rankingu uczelni z siedzibą w innych krajach mają kampusy oddziały w UAE.

Studia magisterskie Elektronika w Zjednoczone Emiraty Arabskie. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Elektronika w Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Manipal University Dubai
Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Program MTech w Digital Electronics & zaawansowaną komunikację zapewnia wszechstronne wykształcenie w zakresie szybko pojawiają się VLSI, Digital Signal Processing and Com ... +

Program MTech w Digital Electronics & zaawansowaną komunikację zapewnia wszechstronne wykształcenie w zakresie szybko pojawiają się VLSI, Digital Signal Processing and Communication Technology z dobrze wykwalifikowani wydziałów posiadający wieloletnie doświadczenie. -
Magisterskie
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami