Filter
Studia magisterskie
Indie Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Elektronika w Indie. Szukaj studiów magisterskich w Indie tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Dziedzinie elektroniki dotyczy układów i ich elementów elektrycznych. projektowania obwodów może być głównym celem i obszarów może być specjalizuje się w takich jak telekomunikacja, zarządzanie siecią, inżynierii sieci i inżynierii mikroelektroniki. 

Znaleziono w południowej części Azji, Republika Indii jest drugim najbardziej zaludnionym krajem na świecie z około 1270000000 ludzi. Indie mają cztery rodzaje uczelni, Central Uniwersytety, uczelnie państwowe, uznanych University i prywatnych uczelni składa się w ponad 550 instytucji.

Studia magisterskie Elektronika w Indie. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Elektronika w Indie.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in Elektronika, Indie

ITM University, School of Engineering and Technology

ITM University Oczywiście Mistrz Techniki (M. Tech.) W Elektroniki i Komunikacji jest bardzo obszerny i in-line z najnowszymi trendami w branży i środowisk akademickich. ... [+]

MTech w elektronice i inżynierii komunikacyjnej

ITM University Oczywiście Mistrz Techniki (M. Tech.) W Elektroniki i Komunikacji jest bardzo obszerny i in-line z najnowszymi trendami w branży i środowisk akademickich.

Niektóre istotne cechy naszego programu (EKG) M. Tech:

Nauczania na bieżąco z najnowszych osiągnięć technicznych i technologicznych Wszystkie szczegółowe Programy nauczania są zaprojektowane zgodnie z najlepszymi dostępnymi systemami i porównaniu z iits, nitów, UGC / norm AICTE i innych wiodących uczelni. Syllabus poprawione / zaktualizowane regularnie biorąc pod uwagę opinie od MNC, ekspertów przemysłowych, akademików z iits renomowanych, innych instytucji Praktyczne treści z wysokiej state-of-art laboratoriach w każdy temat Najlepiej sprzyjające środowisko i infrastruktura dla nauki MOUs i sojusze z najlepszych firm i uczelni oraz końcowych ustaleń dotyczących dodatkowych gościnne wykłady Wartość dodana specjalistyczne i elastyczne kursy dla studentów do rozwijania ich umiejętności komunikacji i miękkich, a także polecenie wzmocnienia w branży technologii korzystnych obszarach prowadzonych przez s, agencji zewnętrznych ekspertów. Program do przemysłowych, rozprawy z projektów i szkoleń w branży Szkolenia nauczania laboratorium dać ekspozycji na nauczaniu ... [-]
Indie Gurugram
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku