Filter
Studia magisterskie
Bangladesz Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Elektronika w Bangladesz. Szukaj studiów magisterskich w Bangladesz tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Dziedzinie elektroniki dotyczy układów i ich elementów elektrycznych. projektowania obwodów może być głównym celem i obszarów może być specjalizuje się w takich jak telekomunikacja, zarządzanie siecią, inżynierii sieci i inżynierii mikroelektroniki. 

Bangladesz, oficjalnie People 's Republic of Bangladeszu, jest suwerennym krajem w Azji Południowej. Z populacją przekraczającą 150 mln ludzi, jest ósmym najbardziej zaludnionym krajem na świecie.

Studia magisterskie Elektronika w Bangladesz. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Elektronika w Bangladesz.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in Elektronika, Bangladesz

BRAC University

Celem stopnia jest dostarczenie studentom dobrze poinformowanych i dobrze zbilansowanych narzędzi inżynierskich systemu / Telekomunikacja / power elektronicznych do rozwi ... [+]

M. SC./M. ENGG. W elektrotechnice i elektronicznego

Nowoczesna elektronika, systemy komunikacyjne i energetyczne, takie jak telefony komórkowe, telewizja cyfrowa, Internet, sieci bezprzewodowych i nanotechnologii przynoszą rewolucja w biznesie iw życiu jednostek. Globalna gospodarka opiera się w coraz większym stopniu na danych o dużej prędkości i innych danych cyfrowych sieci połączonych komputerów i innych urządzeń cyfrowych na całym świecie. Wszystkie aspekty działalności, począwszy od badań i rozwoju produkcji, marketingu i sprzedaży, korzyści z szybkiego postępu w tej technologii. Ciągły postęp w technologii wzmocnienia naszego społecznego życia, rozrywki i edukacji poprzez kompresję mediów i bezproblemową łączność między urządzeniem.... [-]

Bangladesz Dhaka
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku