MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Elektronika samochodowa w Europa tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Europa jest, zgodnie z przyjętą konwencją, jednym z World 's siedmiu kontynentach. Obejmujący zachodnią najwięcej punkt Eurazji, w Europie jest zwykle podzielony z Azji przez wodnego dzieli od Uralu i Kaukazu Góry, rzeki Ural, Kaspijskie i Morze Czarne, a drogi wodne łączące Czarne i Morze Egejskie Seas.

Elektronika samochodowa w Europa. Wszystkie informacje Elektronika samochodowa i skontaktować się ze szkołą w Europa bezpośrednio!

2 Wyniki z Elektronika samochodowa, Europa Filter

Master in Automotive Embedded Software

Politehnica University Timisoara
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master in Automotive Embedded Software jest dwuletnim programem nauczania prowadzonym w języku angielskim, który zapewnia zaawansowaną wiedzę z dziedziny techniki automatyki s ...

Czytaj więcej

Magister Automotive Electronic Systems

VSB - Technical University of Ostrava
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wydział Elektryczny i Informatyki oferuje programy studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich. Niektóre programy są dalej podzielone na gałęzie studiów. Studia licen ...

Czytaj więcej