MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Ekonomia. Znajdź studia magisterskie na kierunku Ekonomia

Ekonomia jest nauką o tym, jak towary i usługi funkcjonują w społeczeństwie. Jeśli myślisz o pieniądzach nie tylko jako o środku płatniczym, ale również jako walucie, która podlega wielu różnym procesom, powinieneś z całą pewnością pomyśleć o studiach magisterskich na kierunku Ekonomia. Studia magisterskie na kierunku Ekonomia pogłębią Twoją wiedzę i pozwolą Ci wyspecjalizować się w dziedzinie ekonomii na wyższym poziomie.

Na studiach magisterskich z Ekonomii będziesz mógł doświadczyć znaczenia przepływu finansowego, a także krytycznie zanalizować rosnący rynek finansowy. Dzięki nowoczesnej technologii dziedzina ta szybko się zmienia, a programy studiów magisterskich z Ekonomii koncentrują się na współczesnych teoriach finansowych, umiejętnościach analizy ilościowej i na tym jak ekonomiści mogą je stosować w rzeczywistych sytuacjach. Wyższe wykształcenie z ekonomii nie tylko pozwoli Ci pracować dla korporacji, ale również jako doradca rządowy lub jako konsultant w sektorze publicznym. Jako magister ekonomii odnajdziesz się w wielu dziedzinach i nie ograniczy Cię to tylko do jednej ścieżki kariery.

Już teraz zacznij szukać swoich przyszłych studiów magisterskich na kierunku Ekonomia! Możesz wybierać spośród szerokiej gamy studiów magisterskich, na przykład studia magisterskie na kierunku Ekonomia polityczna, Polityka Gospodarcza, Ekonomia energetyczna/środowiska, Statystyka oraz wiele innych! Kliknij na "Czytaj więcej", aby uzyskać szczegółowe informacje na temat konkretnego programu i nie wahaj się wysłać formularz "Zamów Bezpłatne Informacje", dzięki któremu skontaktujesz się z osobą odpowiedzialną za program studiów magisterskich, który Cię zainteresował!

166 Wyniki z Ekonomia Filter

Master of Chinese Economic and Political Affairs (MCEPA)

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone San Diego

Ten stopień zawodowy umożliwia studentom połączenie rygorystycznego szkolenia zawodowego UC San Diego ze specjalistycznym zainteresowaniem Chinami. Studenci są przeszkoleni w zakresie korzystania z narzędzi interdyscyplinarnych, aby głęboko zagłębić się w ekonomii i polityce Chin, a także rozważyć ich miejsce w regionie Azji i Pacyfiku oraz jego relacje z USA

Master's Program in Quantitative Economics and Finance

University of St. Gallen (HSG), School of Management, Economics, Law, Social Sciences and International Affairs
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 18 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Szwajcaria St. Gallen

Program Master w Quantitative Economics and Finance (MiQE / F) oferuje wysokiej jakości edukację w zakresie ekonomii, ekonometrii i metod ilościowych, z silnym naciskiem na finanse. Program łączy dogłębną wiedzę z zakresu ekonomii i finansów z najnowocześniejszymi metodami ilościowymi, dzięki czemu jest wyjątkowy w Szwajcarii. MiQE / F szkoli studentów w celu analizowania i rozwiązywania trudnych problemów w polityce gospodarczej, finansach i świecie biznesu. Małe klasy zapewniają inspirujące dyskusje i bliski kontakt z wydziałem zorientowanym na badania. MiQE / F jest doskonałą podstawą do przejścia na odpowiedzialne stanowiska w sektorze prywatnym lub instytucjach politycznych, a także do wysoce selektywnego doktoratu. programy na całym świecie.

Program Master of Economics

Peking University HSBC Business School (PHBS)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Chiny Shenzhen

PHBS Master of Economics to dwuletni i pełnoetatowy program, którego zwieńczeniem jest praca dyplomowa, która koncentruje się na podstawach programowych z teorii i zastosowań ekonomicznych oraz w których studenci zagraniczni uczą się równolegle z chińskimi rówieśnikami w środowisku dialogu międzykulturowego.

Magister ekonomii

University of Hong Kong Faculty of Business and Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2020 Hongkong Zatoka Telegraficzna

Program HKU Master of Economics (MEcon) ma na celu zapewnienie rygorystycznego zaawansowanego szkolenia z ekonomii, z naciskiem na zastosowania w świecie rzeczywistym.

MPS w zakresie ekonomii stosowanej i zarządzania

Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Lipiec 2020 Stany Zjednoczone Itaka

Cornell's Master of Professional Studies (MPS) w Applied Economics and Management (AEM) to roczny program, który ma na celu rozwinięcie Twoich studiów licencjackich i rozpoczęcie kariery zawodowej z uwzględnieniem specyfiki branży w jednym z pięciu wyspecjalizowanych skupisk.

Magister ekonomii

Nova School of Business and Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 semestry Wrzesień 2020 Portugalia Carcavelos

Magister ekonomii w Nova SBE jest trzecim najlepszym magistrem ekonomii w Europie według rankingu Eduniversal 2019. Czy zwróciliśmy już uwagę? Do tego możemy dodać możliwość wzięcia udziału w zaawansowanym programie, który obejmuje umiejętności analityczne oraz świadomość polityczną i ekonomiczną.

Master badań w dziedzinie nauk o zdrowiu - specjalizacja w analizie ekonomicznej zdrowia

Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Rotterdam

Program studiów magisterskich w dziedzinie nauk o zdrowiu ma na celu zapewnienie studentom dokładnego zrozumienia metod stosowanych w badaniach klinicznych lub badaniach zdrowia publicznego. Specjalizacje obejmują epidemiologię kliniczną, epidemiologię, epidemiologię zdrowia publicznego, epidemiologię genetyczną i molekularną oraz analizę ekonomiczną zdrowia.

Ekonomia (MA / MS)

The New School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 3 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Nowy Jork + 1 więcej

Wydział Ekonomii w The New School for Social Research oferuje szerokie i krytyczne podejście do nauki o ekonomii, obejmujące szeroką gamę szkół myślenia, w tym keynesistowską i post-keynesistowską ekonomię; klasyczna ekonomia polityczna Smitha, Ricardo i Marksa; strukturalne i instytucjonalistyczne podejście do ekonomii; i ekonomia neoklasyczna.

Magister ekonomii chińsko-europejskiej i studiów ekonomicznych

Berlin School of Economics & Law
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 semestry Skontaktuj się ze szkołą Niemcy Berlin

MA Chinese-European Economics and Business Studies to program studiów międzykulturowych, w ramach którego studenci zdobywają podstawowe informacje na temat ekonomii i stosunków gospodarczych Chin i Europy. Obejmuje to analizę konkretnych aspektów handlu krajowego i przepływów finansowych, a także zrozumienie warunków społeczno-gospodarczych w dwóch regionach geopolitycznych.

Magister Międzynarodowej Ekonomii i Polityki Publicznej (MIEPP)

Johannes Gutenberg University Mainz (JGU)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Październik 2020 Niemcy Mainz Germersheim + 1 więcej

Począwszy od jesieni 2010 r. Johannes Gutenberg University w Moguncji oferuje dwuletni program studiów magisterskich w zakresie międzynarodowej ekonomii i polityki publicznej. Program jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą zrozumieć zarówno możliwości, jak i wyzwania stojące przed decydentami prywatnymi i publicznymi w coraz bardziej zintegrowanej gospodarce światowej.

Magister ekonomii

University of Economics and Innovation in Lublin (WSEI)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 semestry Październik 2020 Polska Lublin

GOSPODARKA jest dziedziną wiedzy niezbędną w wielu sferach życia publicznego - politycznym, gospodarczym. Ukończenie administracji daje absolwentowi możliwość analizy i interpretacji zjawisk i procesów gospodarczych (zarówno w skali mikro, jak i makroekonomicznej).

MPhil w globalizacji, ekonomii i prawie

Oporto Global University - Universidade Portucalense
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Październik 2020 Portugalia Porto

Obecnie integracja z globalną gospodarką jest nieuniknionym imperatywem dla krajów, firm i innych organizacji. Podejście tej rzeczywistości jest interdyscyplinarne, przekraczając obszary ekonomii, prawa i zarządzania. W wyniku wysoce wielowymiarowego charakteru zjawiska globalizacji ten kurs mistrzowski ma na celu promowanie i upowszechnianie specjalistycznej wiedzy na temat globalizacji, ekonomii i prawa, w tym elementów zarządzania.

Magister ekonomii i polityk międzynarodowych

USI Università della Svizzera italiana
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 semestry Wrzesień 2020 Szwajcaria Lugano

Master in Economics and International Policies (MEPIN) jest oferowany przez Wydział Ekonomii USI Università della Svizzera italiana , z siedzibą w Lugano, we współpracy z „Alta scuola di economica e relazioni internazionali” (ASERI) z Università Cattolica del Sacro Cuore, z siedzibą w Mediolanie.

Magister ekonomii menedżerskiej

University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Polska Wrocław

Stopień magistra jest przeznaczony dla studentów, którzy spodziewają się wykonywać karierę menedżerską w biznesie w swoim kraju lub za granicą. Program zapewnia umiejętności i kompetencje ekonomiczne niezbędne do radzenia sobie z wyzwaniami w zakresie zarządzania coraz większą złożonością w nowoczesnej gospodarce.

MRes Economics

University of Surrey
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Październik 2020 Wielka Brytania Guildford

Nasza MRes Economics została zaprojektowana jako pierwszy krok w kierunku studiów doktoranckich, prowadzących do uzyskania naszego trzyletniego doktoratu lub samodzielnego uzyskania stopnia MRes.