Studia magisterskie na kierunku Ekonomia w Manchester 2020

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.   Niezależnie od rozróżniania mikroekonomii i makroekonomii, studenci, którzy studiują ekonomię musi również nauczyć się różnicy między ekonomia p… Czytaj więcej

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

Niezależnie od rozróżniania mikroekonomii i makroekonomii, studenci, którzy studiują ekonomię musi również nauczyć się różnicy między ekonomia pozytywna i ekonomia normatywna. Pierwszy z nich dotyczy tego, co jest, a później zajmuje się tym, co powinno być. Inne cechy wyróżniające obejmują teorię ekonomii i ekonomii stosowanej.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Manchester słynie z architektury i ma Wielkiej Brytanii drugi największy obszar miejski, 5 razy większy niż samo miasto. Istnieją tylko trzy uniwersytety, ale mają w sumie 73.000 uczniów.

Studia magisterskie Ekonomia w Manchester. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ekonomia w Manchester.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
Study Across the Pond
Aberdeen, United Kingdom + 29 Więcej

JAK MOŻE oceanem pomóc?

JAK MOŻE oceanem pomóc? Pokaż mniej
Studia menedżerskie
01 August 2020
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Stacjonarne