$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Ekonomia w Leeds 2021/2022

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie. Studiowanie ekonomii jest jeden, który jest bardzo cenny dla dzisiejszego społeczeństwa. Zasady ekonomiczne mogą być stosowane do szerokiego kręgu in… Czytaj więcej

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Studiowanie ekonomii jest jeden, który jest bardzo cenny dla dzisiejszego społeczeństwa. Zasady ekonomiczne mogą być stosowane do szerokiego kręgu instytucji, w tym opieki zdrowotnej, administracji, finansów, biznesu, polityki, a nawet religii. Wszystkie te agencje wymagają czasu i kosztów, a tym samym może być widok z perspektywy ekonomicznej.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Leeds, West Yorkshire, z około pół miliona obywateli. Miasto ma trzy uczelnie i trzy uczelnie z łącznie 250.000 studentów, które sprawiają, że połowę ludności miasta. Został wybrany najlepszym miejscem University w Wielkiej Brytanii przez badania w niezależnej gazecie.

Studia magisterskie Ekonomia w Leeds. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ekonomia w Leeds.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Zjednoczonym Królestwie
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
University of Leeds, Faculty of Social Sciences
Leeds, Wielka Brytania

Ten mistrz łączy nasze zaangażowanie i wiedzę, pomagając zrozumieć i opracować odpowiedzi na najpilniejsze globalne wyzwania, przed którymi stoi dziś ludzkość. Absolwenci glob ... +

Ten mistrz łączy nasze zaangażowanie i wiedzę, pomagając zrozumieć i opracować odpowiedzi na najpilniejsze globalne wyzwania, przed którymi stoi dziś ludzkość. Absolwenci globalnej ekonomii politycznej (GPE) będą przygotowani do radzenia sobie z tymi wyzwaniami w sposób progresywny, oferując szereg narzędzi koncepcyjnych i analitycznych, które pomogą wprowadzić zmiany w wybranym zawodzie. Rozwijając kluczowe umiejętności w zakresie danych i najlepsze praktyki w zakresie pisania briefów i raportów dotyczących polityki, skorzystasz na współpracy z zewnętrznymi praktykami i ekspertami w dziedzinie polityki, biznesu i społeczeństwa obywatelskiego w ramach serii naszych zewnętrznych seminariów poświęconych zaangażowaniu. Będziemy również łączyć się z innymi uniwersytetami na całym świecie w celu prowadzenia dyskusji i seminariów na temat kluczowych zagadnień, łącząc Cię z międzynarodowymi opiniami i różnymi podejściami do GPE. Kurs oferuje koncepcyjne i teoretyczne mocne strony tradycyjnego głównego nurtu GPE wraz z wieloma podejściami i perspektywami, które rozwinęły się na Globalnym Południu. Idąc tym tropem, skupiamy się nie tylko na globalnych agencjach zarządzania gospodarczego, takich jak Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy, ale także zwracamy uwagę na firmy, sektory i rynki, które generują wiele globalnych konfliktów, niestabilności, kryzysów i wyzwań, przed którymi stoimy. Dowiesz się, w jaki sposób sektory, rynki i firmy są powiązane, na przykład, z brakiem bezpieczeństwa żywnościowego i zdrowotnego, bezrobociem, niepewnością zatrudnienia, ubóstwem, zmianami klimatycznymi i zanieczyszczeniem. Nacisk programu na rzeczywiste kwestie pozwala nam zwrócić szczególną uwagę na to, w jaki sposób programy zarządzania i ich wpływ są doświadczane, negocjowane i reagowane na codzienne życie, a także porównywać i oceniać, w jaki sposób polityka i społeczności dążą do zmian. -
MA
Studia dzienne
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 
Across the Pond
Aberdeen, Wielka Brytania +29 Więcej

JAK MOŻE oceanem pomóc?

JAK MOŻE oceanem pomóc? -
Magisterskie
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia