Studia magisterskie na kierunku Ekonomia w Cirencester 2020

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie. Istnieją dowody na piśmie gospodarczego, który pochodzi aż z czasów Mezopotamii. Rozwój współczesnej ekonomii jest w dużej mierze ze względu na d… Czytaj więcej

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Istnieją dowody na piśmie gospodarczego, który pochodzi aż z czasów Mezopotamii. Rozwój współczesnej ekonomii jest w dużej mierze ze względu na dwie grupy, które były znane jako fizjokratów i merkantylistów. Grupy te pomóc w rozwoju kapitalizmu w Europie w 16 wieku.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Studia magisterskie Ekonomia w Cirencester. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ekonomia w Cirencester.

Pokaż mniej
Study Across the Pond
Aberdeen, United Kingdom + 29 Więcej

JAK MOŻE oceanem pomóc?

JAK MOŻE oceanem pomóc? Pokaż mniej
Studia menedżerskie
01 August 2020
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Stacjonarne