$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Ekonomia w Turyn 2021/2022

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych b… Czytaj więcej

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Ekonomia jest gałęzią nauk społecznych, która zajmuje się dystrybucją, konsumpcji i produkcji towarów i usług. Ekonomia jest pochodną dwóch greckich słów, które znaczą "dom" i "prawo", a tym samym podlegające dotyczy zwyczajów dobrego zarządzania.

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Turyn jest jednym z miast handlowych Włoch. Uniwersytety w tym mieście dążyć do zapewnienia wysokiej jakości kształcenia we Włoszech. To miejsce jest ośrodkiem najwyższej klasy szkół międzynarodowych, takich jak Uniwersytet w Turynie, które są przeznaczone do kształtowania się dobrą karierę dla studentów.

Studia magisterskie Ekonomia w Turyn. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ekonomia w Turyn.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu we Włoszech
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
University of Turin
Turyn, Włochy

Firmy konsultingowe, organy regulacyjne, duże firmy produkcyjne i finansowe opierają się na działaniach opartych zarówno na myśleniu strategicznym, jak i rzetelnym pomiarze tr ... +

Firmy konsultingowe, organy regulacyjne, duże firmy produkcyjne i finansowe opierają się na działaniach opartych zarówno na myśleniu strategicznym, jak i rzetelnym pomiarze trendów biznesowych. Ten program łączy szkolenia z zakresu ekonomii i zaawansowanych technik ilościowych. Badanie systemów gospodarczych i polityki gospodarczej, interpretacja i prognozowanie danych makroekonomicznych oraz analiza struktur rynkowych należą do głównych tematów programu. Absolwenci będą posiadać dyplom Laurea Magistrale. -
Magisterskie
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia