close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Ekonomia w Murfreesboro 2021/2022

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.   Istnieją dowody na piśmie gospodarczego, który pochodzi aż z czasów Mezopotamii. Rozwój współczesnej ekonomii jest w dużej mierze ze względu na dwi… Czytaj więcej

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

Istnieją dowody na piśmie gospodarczego, który pochodzi aż z czasów Mezopotamii. Rozwój współczesnej ekonomii jest w dużej mierze ze względu na dwie grupy, które były znane jako fizjokratów i merkantylistów. Grupy te pomóc w rozwoju kapitalizmu w Europie w 16 wieku.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Murfreesboro jest głównym miastem w stanie Tennessee, który jest również domem większości głównych obiektów szkolnictwa wyższego w kraju. Nie tylko obiekty edukacyjne, obiekty rekreacyjne, takie jak Cannonsburgh miejscowości, Old Fort Park, Barfield-Crescent Park i Murfreesboro Greenway systemu są uwielbiane miejsc przez studentów studiów magisterskich i podyplomowych.

Studia magisterskie Ekonomia w Murfreesboro. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ekonomia w Murfreesboro.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Middle Tennessee State University Jennings A. Jones College of Business
Murfreesboro, Stany Zjednoczone

Program studiów magisterskich z ekonomii został założony w połowie lat sześćdziesiątych XX wieku, ale ostatnio wprowadził zmiany, aby zapewnić, że program koncentruje się na s ... +

Program studiów magisterskich z ekonomii został założony w połowie lat sześćdziesiątych XX wieku, ale ostatnio wprowadził zmiany, aby zapewnić, że program koncentruje się na szkoleniu studentów do prowadzenia stosowanych badań ekonomicznych i analizy decyzji przy użyciu aktualnych metod. Kładzie się nacisk na praktyczną analizę danych, umożliwiającą absolwentom zdobycie umiejętności i wiedzy przydatnej w karierze jako konsultanci w prywatnym biznesie i analitycy rządowi. Specjalny wydział magisterski na MTSU przygotował wysoko wykwalifikowanych ekonomistów na poziomie magisterskim, którzy kontynuowali studia doktoranckie nie tylko na MTSU, ale na wielu uniwersytetach, w tym w Chicago, Wirginii, stanie Karolina Północna i Auburn. Inni znaleźli zatrudnienie w lokalnej bankowości, rządzie federalnym i stanie Tennessee. -
Magisterskie
Język angielski
Ośrodek kształcenia