MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Ekonomia w Słowacja. Szukaj studiów magisterskich w Słowacja tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Studiowanie ekonomii jest jeden, który jest bardzo cenny dla dzisiejszego społeczeństwa. Zasady ekonomiczne mogą być stosowane do szerokiego kręgu instytucji, w tym opieki zdrowotnej, administracji, finansów, biznesu, polityki, a nawet religii. Wszystkie te agencje wymagają czasu i kosztów, a tym samym może być widok z perspektywy ekonomicznej.

Słowacja i Republika Słowacka (Słowacki: Slovensko lub Slovenská republika, obie nazwy są oficjalnie uznawane), leżą w Europie Środkowej. Słowacja jest członkiem Unii Europejskiej, więc jeśli jesteś obywatelem innego państwa członkowskiego, można zamieszkać i pracować na Słowacji bez ograniczeń. Comenius Univerzity jest najstarszym istniejącym uniwersytet słowacki, w Bratysławie.

Studia magisterskie Ekonomia w Słowacja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ekonomia w Słowacja.

1 Wyniki z Ekonomia, Słowacja Filter

Magister ekonomii i międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwem

Pan-European University
Studia menedżerskie 01 September 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Stacjonarne

Absolwenci programu studiów magisterskich z zakresu International Business są przygotowani do wykonywania wszystkich funkcji kierowniczych, kierowniczych w obszarze tematyczny ...

Czytaj więcej