Filter
Studia magisterskie
Słowacja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Ekonomia w Słowacja. Szukaj studiów magisterskich w Słowacja tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Studiowanie ekonomii jest jeden, który jest bardzo cenny dla dzisiejszego społeczeństwa. Zasady ekonomiczne mogą być stosowane do szerokiego kręgu instytucji, w tym opieki zdrowotnej, administracji, finansów, biznesu, polityki, a nawet religii. Wszystkie te agencje wymagają czasu i kosztów, a tym samym może być widok z perspektywy ekonomicznej.

Słowacja i Republika Słowacka (Słowacki: Slovensko lub Slovenská republika, obie nazwy są oficjalnie uznawane), leżą w Europie Środkowej. Słowacja jest członkiem Unii Europejskiej, więc jeśli jesteś obywatelem innego państwa członkowskiego, można zamieszkać i pracować na Słowacji bez ograniczeń. Comenius Univerzity jest najstarszym istniejącym uniwersytet słowacki, w Bratysławie.

Studia magisterskie Ekonomia w Słowacja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ekonomia w Słowacja.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Ekonomia, Słowacja

Pan-European University

Absolwenci programu studiów magisterskich z zakresu International Business są przygotowani do wykonywania wszystkich funkcji kierowniczych, kierowniczych w obszarze temat ... [+]

Absolwenci programu studiów magisterskich z zakresu International Business są przygotowani do wykonywania wszystkich funkcji kierowniczych, kierowniczych w obszarze tematycznym.

Treść i natura ich studiów pozwala im zdobyć rozległą wiedzę, aby być kompetentnie zdolnym do rozwiązywania konkretnych zadań przypisywanych przez praktykę gospodarczą i rzeczywiste życie gospodarcze z niezbędnym stopniem kreatywności i autonomii. Absolwenci międzynarodowego programu studiów będą zaznajomieni z tematami z następujących dziedzin: gospodarka światowa, handel międzynarodowy, zarządzanie strategiczne, marketing międzynarodowy, finanse międzynarodowe i międzynarodowe zarządzanie przedsiębiorstwem... [-]

Słowacja Bratysława
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku