MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Ekonomia w Rumunia. Szukaj studiów magisterskich w Rumunia tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Istnieją dowody na piśmie gospodarczego, który pochodzi aż z czasów Mezopotamii. Rozwój współczesnej ekonomii jest w dużej mierze ze względu na dwie grupy, które były znane jako fizjokratów i merkantylistów. Grupy te pomóc w rozwoju kapitalizmu w Europie w 16 wieku.

Rumuńskich kwalifikacji uniwersyteckich wysoko cenione i uznawane w Europie i na świecie, najniższe czesne i koszty życia w Europie. Rumuni mają starą i bogatą historię, zwłaszcza w stolicy Bukareszcie z jego 2 mln osób. Zagraniczni studenci chcą studiować w Rumunii może mieć zastosowania do Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych lub do wybranego rumuńskim uniwersytecie, w celu otrzymania listu akceptacji.

Studia magisterskie Ekonomia w Rumunia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ekonomia w Rumunia.

2 Wyniki z Ekonomia, Rumunia Filter

Master of Arts w filozofii, polityce i ekonomii (PPE)

University of Bucharest
MA
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wydział Filozoficzny, we współpracy z Wydziałem Biznesu i Administracji, ma przyjemność ogłosić rozpoczęcie nowego, wspólnie zorganizowanego programu magisterskiego z filozofi ...

Czytaj więcej

Mistrz w biznesie i gospodarce międzynarodowej

Danubius University
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Rumuński
Ośrodek kształcenia

Program ten ma na celu oferowanie studentom doskonałe warunki do rozwijania umiejętności na wysokim szczeblu w celu uzyskania dostępu i mobilności wewnątrz ramy międzynarodowe ...

Czytaj więcej