MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Ekonomia w Portugalia. Szukaj studiów magisterskich w Portugalia tutaj!

Absolwent program, który dodaje się do fundamentalnego zrozumienia zbudowany w programie studiów licencjackich, magister ekonomii może napędzać studentów do wyższych poziomów zrozumienia i wspierania ich w hierarchii wykonawczych biznesu, rządu i środowisk akademickich. Master of Economics często programów Master of Science, które zajmują programy około dwóch lat, aby zakończyć na uczelniach i szkołach biznesu w Portugalii. Student może zapisać się na liczbę koncentracji w ich magistra ekonomii w Portugalii, takich jak: polityka gospodarcza, ekonomii międzynarodowej i Statystyki.

Istnieją zarówno pełny czas i możliwości w niepełnym wymiarze godzin nauki dla potencjalnego magistra ekonomii studentów w Portugalii, co umożliwia również pracować podczas studiów w razie potrzeby. Studenci badający programów Master of Economics w Portugalii mogą być przydatne kontakt ze szkołą biznesu, oferując program zainteresowania bezpośrednio za pomocą formularza internetowego na stronie internetowej.Absolwenci programu Master in Economics w Portugalii, są do wejść do siły roboczej, aby wypełnić role przywódcze stanowiska w edukacji, czy kontynuować swoją edukację z tytułem doktora w dziedzinie ekonomii.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób można wzmocnić istniejące kwalifikacje w dziedzinie ekonomii, przewiń w dół i kliknij i przeczytaj więcej o programów Master of Economics w Portugalii, dzisiaj!

10 Wyniki z Ekonomia, Portugalia Filter

Magister w kierunku ekonomicznej i finansowej

IMF Business School Portugal
Online Zaoczne 720 godziny Otwarta rekrutacja Portugalia Portugal Online

MFW Business School w duchu partnerstwa i współpracy z szałwii, lider w dziedzinie oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem, oferuje studentom bez żadnych kosztów, licencji edukacyjnych.

Magister ekonomii

University of Porto School of Economics and Management.
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Portugalia Porto

Master of Economics w FEP (University of Porto) jest magistrem. program skierowany do studentów, którzy chcą poszerzyć swoje podstawowe szkolenie z zakresu ekonomii (w szczególności ekonomii przed doświadczeniem, absolwentów finansów i zarządzania) poprzez doskonalenie swoich umiejętności w zakresie szeregu narzędzi analizy ekonomicznej. Rygorystyczna organizacja i nauczanie przedmiotów w połączeniu z elastycznym planem studiów oznacza pogłębienie podstawowej wiedzy.

Qtem - techniki ilościowe na ekonomii i zarządzania

University of Porto School of Economics and Management.
Ośrodek kształcenia Skontaktuj się ze szkołą Portugalia Porto

Program QTEM jest pomyślany kształcić, pociąg i zapewnić przyszłych decydentów. Międzynarodowe doświadczenie, doskonałości akademickiej, biznesu i znaczenie polityki są kluczowymi elementami. Dzięki tej studenta programu będzie wysoko wykwalifikowanych w technice analitycznej i ilościowym, doświadczony przez konkretne wyzwań gospodarczych i politycznych i wygodne w ustawieniach międzynarodowych.

Magister stosowanej ekonometrii i prognozowania

ISEG - Lisbon School of Economics & Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 semestry Wrzesień 2020 Portugalia Lizbona

Mistrz ma na celu kształcenie wyspecjalizowanego personelu instytucji finansowych, firm i innych organizacji publicznych i prywatnych, które wykorzystują analizę i przetwarzanie danych jako wsparcie w podejmowaniu decyzji, a także profesorów uniwersyteckich i badaczy.

Magister stosowanej ekonometrii i prognozowania

ISEG - Lisbon School of Economics & Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Portugalia Lizbona

Przygotowuje specjalistów w obszarach ilościowych, o które proszą banki, ubezpieczyciele, konsultanci i działy badań, w najróżniejszych dziedzinach, takich jak statystyki, planowanie i kontrola zarządzania, finanse, analiza ryzyka, między innymi.

Magister ekonomii międzynarodowej i Studiów Europejskich

ISEG - Lisbon School of Economics & Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Portugalia Lizbona

Główne cele Mistrza mają dać dodatkowy i specjalistycznego szkolenia w dziedzinie ekonomii międzynarodowej (teoretycznej i stosowanej, prawdziwe i monetarnej) i dostarczyć badanie właściwości i trendów procesów integracji i globalizacji gospodarki, sprzyjając wielodyscyplinarne podejście ekonomiczne integracja europejska polityczne, prawne i instytucjonalne, a jej obecne problemy.

Masters in Economics

ISEG - Lisbon School of Economics & Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Portugalia Lizbona

Ten tytuł magistra ekonomii ma na celu zapewnienie: (i) zaawansowanej wiedzy z zakresu teorii ekonomicznej; (ii) metodologie i techniki potrzebne do analizy i badań w dziedzinie ekonomii teoretycznej i stosowanej; (iii) odpowiednie instrumenty do prowadzenia studiów ekonomicznych na poziomie doktora (ten magister daje bezpośredni dostęp do programu doktoranckiego w dziedzinie ekonomii na ISEG ).

Master of Business Economics and Competition

ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 - 2 lat(a) Wrzesień 2020 Portugalia Lizbona

Master of Science in Business Economics and Competition w ISCTE Business School zapewnia specjalistyczne szkolenie w zakresie ekonomiki biznesu i strategii biznesowej oraz w dziedzinie konkurencji i regulacji branżowych.

MPhil w globalizacji, ekonomii i prawie

Oporto Global University - Universidade Portucalense
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Październik 2020 Portugalia Porto

Obecnie integracja z globalną gospodarką jest nieuniknionym imperatywem dla krajów, firm i innych organizacji. Podejście tej rzeczywistości jest interdyscyplinarne, przekraczając obszary ekonomii, prawa i zarządzania. W wyniku wysoce wielowymiarowego charakteru zjawiska globalizacji ten kurs mistrzowski ma na celu promowanie i upowszechnianie specjalistycznej wiedzy na temat globalizacji, ekonomii i prawa, w tym elementów zarządzania.

Magister ekonomii

Nova School of Business and Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 semestry Wrzesień 2020 Portugalia Carcavelos

Magister ekonomii w Nova SBE jest trzecim najlepszym magistrem ekonomii w Europie według rankingu Eduniversal 2019. Czy zwróciliśmy już uwagę? Do tego możemy dodać możliwość wzięcia udziału w zaawansowanym programie, który obejmuje umiejętności analityczne oraz świadomość polityczną i ekonomiczną.