MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Ekonomia w Pakistan. Szukaj studiów magisterskich w Pakistan tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Studiowanie ekonomii jest jeden, który jest bardzo cenny dla dzisiejszego społeczeństwa. Zasady ekonomiczne mogą być stosowane do szerokiego kręgu instytucji, w tym opieki zdrowotnej, administracji, finansów, biznesu, polityki, a nawet religii. Wszystkie te agencje wymagają czasu i kosztów, a tym samym może być widok z perspektywy ekonomicznej.

Pakistan oficjalnie Islamska Republika Pakistanu, jest suwerennym krajem w Azji Południowej. Z populacji przekraczającej 180 milionów ludzi, jest szóstym najbardziej zaludnionym krajem na świecie.

Studia magisterskie Ekonomia w Pakistan. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ekonomia w Pakistan.

2 Wyniki z Ekonomia, Pakistan Filter

MPhil Ekonomii Stosowanej

Forman Christian College
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Zgodnie z potrzebami rynku, Wydział Ekonomii oferuje MPhil ekonomii stosowanej. Ten program ma na celu opracowanie uzasadnienia gospodarczego i umiejętności analityczne wśród ...

Czytaj więcej

Mistrz w ekonomii

Institute Of Business Management
Magisterskie
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten program jest proponowany dla studentów z 16-letnią edukacją, a także z wewnętrznych studentów BS Business Economics i Finance z IoBM oraz z tymi, którzy mają równoważne kw ...

Czytaj więcej