MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Ekonomia w Norwegia. Szukaj studiów magisterskich w Norwegia tutaj!

Norwegia jest najlepszym wyborem dla osób poszukujących w stopniu magistra ekonomii. Istnieją znakomite uczelnie oferujące najwyższej klasy programów akademickich, które umożliwiają studentom szukać kariery, zarówno w Norwegii jak i za granicą. Ponadto, istnieją high-tech urządzeń, cenionych wykładowców, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie, i zróżnicowana społeczność nauka. Z Mistrzem w programie Economics w Norwegii, uczniowie na pewno się dobrze zaokrąglone edukacji, która zawiera ambitny program, perspektywy różne, i wiele działań społecznych i kulturalnych. W Norwegii, mgr ekonomii zwykle trwa dwa lata studiów w pełnym wymiarze czasu. Studenci będą badać zagadnienia wzrostu gospodarczego, konsumpcji, polityki gospodarczej, ekonometrii Ekonomia Zasobów Naturalnych i historii ekonomii, wśród wielu innych. Absolwenci z Mistrzem w stopniu ekonomii w Norwegii często przejść do pracy w prywatnych firm, agencji rządowych, korporacji, organizacji non-profit lub kontynuować studiów doktoranckich.Dowiedz się więcej o Master w stopniu ekonomii w Norwegii przewijając programów poniżej i znalezienie możliwości, które czekają na Ciebie!

2 Wyniki z Ekonomia, Norwegia Filter

Magister ekonomii

UIT The Arctic University of Norway
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W jaki sposób zasoby są wykorzystywane w społeczeństwie i jak powinny być wykorzystywane? To są wielkie problemy w ekonomii. Magister ekonomii zapewnia głębsze zrozumienie teo ...

Czytaj więcej

Magister ekonomii

Norwegian University of Life Sciences NMBU
MSc
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Uczysz się w jednej z wiodących norweskich szkół ekonomicznych, o międzynarodowej renomie w dziedzinie ekonomii środowiska, ekonomiki energii i ekonomii rozwoju.

Czytaj więcej