MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Ekonomia w Niemcy. Szukaj studiów magisterskich w Niemcy tutaj!

Dla absolwentów studiów licencjackich, którzy interesują się zarówno zawodowo jak i akademicko, funkcjonowaniem rynków w skali mikro i makro, studia magisterskie z ekonomii to cenne kwalifikacje. Programy studiów magisterskich z ekonomii oferowane są przez wiele uniwersytetów i instytucji naukowych w Niemczech. Opierając się na fundamentalnych podstawach zbudowanych na powiązanym programie studiów licencjackich, programy magisterskie z ekonomii w szkołach w Niemczech zazwyczaj zachęcają studentów do skupienia się na konkretnym obszarze zainteresowania dzięki zajęciom dydaktycznym i końcowej pracy magisterskiej.

Kursy z teoretycznych i praktycznych aspektów ekonomii są główną częścią programu nauczania na studiach magisterskich z ekonomii na uniwersytecie w Niemczech. Programy studiów magisterskich z ekonomii trwają około roku lub dwóch lat i mogą być podjęte w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Od studentów programów magisterskich w Niemczech oczekuje się prowadzenia niezależnych badań, pracy w zespole, a także analizowania i samodzielnego syntetyzowania informacji. Studenci są oceniani na bieżąco przez całe studia, kończą studia pisząc pracą magisterską, która jest w dużej mierze własnym projektem z pewnym nadzorem promotora profesora z programu magisterskiego z ekonomii w Niemczech.

Jeśli interesuje Cię bardzo ekonomia i chciałbyś podjąć studia drugiego stopnia, by zwiększyć swoje zawodowe kwalifikacje, przejdź na dół, by przeczytać więcej na temat studiów magisterskich z ekonomii w Niemczech już dziś!

10 Wyniki z Ekonomia, Niemcy Filter

Studia magisterskie zdrowia Ekonomia (Mahe)

Apollon Hochschule
Online Zaoczne 24 - 32 miesiące Otwarta rekrutacja Niemcy Niemcy online

Kształcenie na odległość Master of Health Economics (Mahe) został specjalnie zaprojektowany w celu zapewnienia naukowców spoza branży praktycznie odpowiednią wiedzę z branży medycznej. Pozwala to na zakup nachgefragtes profilu, z reorientacji do wzrostu sektora zdrowia z powodzeniem wykonawczego. W połączeniu z poprzedniego doświadczenia zawodowego nabytej kolejny stopień, który jest uważany w kręgach międzynarodowych wysokich. Uzupełnia poprzednia ...

Erasmus Mundus Master modeli i metod ilościowych ekonomii QEM

Master Economics: Erasmus Mundus Master QEM - Models and Methods of Quantitative Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Francja Paryż Hiszpania Barcelona Niemcy Bielefeld Włochy Wenecja + 6 więcej

Mistrz Erasmus Mundus modele i metody ilościowe Economics (QEM) jest Unia Europejska zatwierdziła międzynarodowy program absolwent stopień uczy w pełnym wymiarze czasu w ciągu dwóch lat we Francji, Niemczech, Włoszech i Hiszpanii.

Magister Europy chińskich badań gospodarki i biznesu

Southwestern University of Finance and Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Chiny Chengdu Niemcy Berlin + 2 więcej

Podwójne Stopnie przyznawane: Niemiecki Master of Arts (MA CEEBS) oraz chiński Mistrz Zarządzania, major w International Business

Magister w ekonomii

Southwestern University of Finance and Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Chiny Chengdu Niemcy Berlin + 2 więcej

Podczas całego programu, uczniowie muszą podjąć 7 obowiązkowe i co najmniej 4 kursy selektywne. W ostatnim semestrze, studenci muszą odbyć praktykę i zakończyć swoich prac dyplomowych na studia.

euromasters

Humboldt-Universität zu Berlin
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Październik 2020 Niemcy Berlin

Euromasters jest unikalnym, International Masters program przygotowuje absolwentów do kariery w dziedzinie biznesu, administracji, dyplomacji, formułowania polityki i badań.W pełnym wymiarze czasu program składa się z czterech semestrów, podczas których studenci uczą się na maksymalnie trzech programu 's uczelni partnerskich:

Magister ekonomii Zarządzanie korporacyjne

Zeppelin University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niemcy Friedrichshafen

Decydenci i przedsiębiorcy są bardziej niż kiedykolwiek skonfrontowani z wymaganiami, których nie można już rozwiązać samymi klasycznymi funkcjonalnymi obszarami biznesowymi.

Wspólny magister globalnego zarządzania gospodarczego i spraw publicznych

Centre international de formation européenne (CIFE)
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin 1 rok Luty 2020 Niemcy Berlin Francja Miły Włochy Rzym + 5 więcej

Master koncentruje się na tym, jak oceniać, zarządzać i wzmacniać zarządzanie instytucjami prywatnymi i publicznymi za pomocą szerokiej gamy narzędzi wywiadu gospodarczego i cyfrowego. Jednoroczny program jest prowadzony przez uznanych badaczy i doświadczonych specjalistów, którzy nie łączą żadnej praktycznej wiedzy i wykształcenia akademickiego. Łączy w sobie nauczanie na miejscu, studia przypadków, misje konsultacyjne, prace badawcze i narzędzia do nauki na odległość.

Master of Political Science - Public Economics, Law and Politics

Leuphana University of Luneburg
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 semestry Październik 2020 Niemcy Lüneburg

Skuteczność i legitymizacja współczesnych państw jest w dużej mierze zdeterminowana przez skomplikowaną grę polityki, prawa i ekonomii. W wyniku trendów globalizacji i umiędzynarodowienia, ta interakcja w szczególności podlegała dynamicznym procesom zmian w ostatnim czasie, prowadząc do rozwoju zmienionych form państwowości i nowych wzorców relacji między państwem, społeczeństwem i gospodarką.

Magister ekonomii chińsko-europejskiej i studiów ekonomicznych

Berlin School of Economics & Law
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 semestry Skontaktuj się ze szkołą Niemcy Berlin

MA Chinese-European Economics and Business Studies to program studiów międzykulturowych, w ramach którego studenci zdobywają podstawowe informacje na temat ekonomii i stosunków gospodarczych Chin i Europy. Obejmuje to analizę konkretnych aspektów handlu krajowego i przepływów finansowych, a także zrozumienie warunków społeczno-gospodarczych w dwóch regionach geopolitycznych.

Magister Międzynarodowej Ekonomii i Polityki Publicznej (MIEPP)

Johannes Gutenberg University Mainz (JGU)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Październik 2020 Niemcy Mainz Germersheim + 1 więcej

Począwszy od jesieni 2010 r. Johannes Gutenberg University w Moguncji oferuje dwuletni program studiów magisterskich w zakresie międzynarodowej ekonomii i polityki publicznej. Program jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą zrozumieć zarówno możliwości, jak i wyzwania stojące przed decydentami prywatnymi i publicznymi w coraz bardziej zintegrowanej gospodarce światowej.