MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Ekonomia w Mozambik. Szukaj studiów magisterskich w Mozambik tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Studiowanie ekonomii jest jeden, który jest bardzo cenny dla dzisiejszego społeczeństwa. Zasady ekonomiczne mogą być stosowane do szerokiego kręgu instytucji, w tym opieki zdrowotnej, administracji, finansów, biznesu, polityki, a nawet religii. Wszystkie te agencje wymagają czasu i kosztów, a tym samym może być widok z perspektywy ekonomicznej.

Tętniąca życiem kultury i tradycyjne sztuki Mozambiku oferują zagranicznym studentom możliwość poszerzenia ich widok i edukacji globalnej doświadczenie z unikalnej perspektywy. Głównym językiem jest portugalski Mozambik. Studenci mogą uznać, że Mozambik jest dobrym miejscem, aby poprawić swoje umiejętności językowe portugalskiej.

Studia magisterskie Ekonomia w Mozambik. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ekonomia w Mozambik.

1 Wyniki z Ekonomia, Mozambik Filter

Stopień magistra w dziedzinie regionalnego i lokalnego rozwoju gospodarczego

Universidade Católica De Moçambique
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Portugalski
Ośrodek kształcenia

Przebieg Profesjonalne Masters w regionalnych i lokalnych Rozwoju Gospodarczego regulowane przez prawo n.27 / 2009 z dnia 29 września o szkolnictwie wyższym, opublikowane w ga ...

Czytaj więcej