MASTERSTUDIES

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Ekonomia w Mozambik

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Studiowanie ekonomii jest jeden, który jest bardzo cenny dla dzisiejszego społeczeństwa. Zasady ekonomiczne mogą być stosowane do szerokiego kręgu instytucji, w tym opieki zdrowotnej, administracji, finansów, biznesu, polityki, a nawet religii. Wszystkie te agencje wymagają czasu i kosztów, a tym samym może być widok z perspektywy ekonomicznej.

Tętniąca życiem kultury i tradycyjne sztuki Mozambiku oferują zagranicznym studentom możliwość poszerzenia ich widok i edukacji globalnej doświadczenie z unikalnej perspektywy. Głównym językiem jest portugalski Mozambik. Studenci mogą uznać, że Mozambik jest dobrym miejscem, aby poprawić swoje umiejętności językowe portugalskiej.

Zaoczne studia magisterskie w Mozambik. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach magisterskich na kierunku Ekonomia w Mozambik.

1 Wyniki z Ekonomia, Mozambik Filter

Stopień magistra w dziedzinie regionalnego i lokalnego rozwoju gospodarczego

Universidade Católica De Moçambique
Mozambik, Maputo
Studia menedżerskie
Luty 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Portugalski
Stacjonarne

Przebieg Profesjonalne Masters w regionalnych i lokalnych Rozwoju Gospodarczego regulowane przez prawo n.27 / 2009 z dnia 29 września o szkolnictwie wyższym, opublikowane w ga ...

Czytaj więcej