MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Ekonomia w Litwa. Szukaj studiów magisterskich w Litwa tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Studiowanie ekonomii jest jeden, który jest bardzo cenny dla dzisiejszego społeczeństwa. Zasady ekonomiczne mogą być stosowane do szerokiego kręgu instytucji, w tym opieki zdrowotnej, administracji, finansów, biznesu, polityki, a nawet religii. Wszystkie te agencje wymagają czasu i kosztów, a tym samym może być widok z perspektywy ekonomicznej.

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

Studia magisterskie Ekonomia w Litwa. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ekonomia w Litwa.

2 Wyniki z Ekonomia, Litwa Filter

Magister międzynarodowej polityki i ekonomii

Mykolas Romeris University
Magisterskie
01 Sie 2020
<
Studia dzienne
<
3 semestry
01 Cze 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem (-ami) programu studiów jest przygotowanie międzynarodowych specjalistów w dziedzinie polityki i ekonomii międzynarodowej, zdolnych do kompetentnych badań, analiz, kryty ...

Czytaj więcej

Magister ekonomii międzynarodowej

Vytautas Magnus University
Magisterskie
24 Sie 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
01 May 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Absolwenci tego programu to wykwalifikowani eksperci międzynarodowej ekonomii, którzy posiadaliby wiedzę w tej dziedzinie i byliby w stanie prowadzić badania naukowe na poziom ...

Czytaj więcej