$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Ekonomia w Kaunas 2021/2022

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji. Ekonomia jest gałęzią nauk społecznych, która zajmuje się dystrybucją, konsumpcji i produkcji towaró… Czytaj więcej

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Ekonomia jest gałęzią nauk społecznych, która zajmuje się dystrybucją, konsumpcji i produkcji towarów i usług. Ekonomia jest pochodną dwóch greckich słów, które znaczą "dom" i "prawo", a tym samym podlegające dotyczy zwyczajów dobrego zarządzania.

Republika Litewska jest oficjalna nazwa państwa. Znajduje się w północnej części Europy. Litwa docenia nauki i technologii w systemie edukacji, bardzo. Ma podstawowe aspekty podstawowym, średnim i wyższym poziomie wykształcenia. Litwa jest kolejnym wiodącym krajem w świadczeniu sztuki, nauki, techniki, jak i kursach technologicznych. Litwa napotkała kilka wyzwań w dziedzinie szkolnictwa wyższego w ciągu ostatnich lat, które doprowadziły do ​​powstania 20 uniwersytetów w celu zwiększenia jego dostępności.

Kaunas, słynie z dziedzictwa kulturowego i wartości naukowej. Placówki oświatowe w mieście, takich jak Uniwersytet Witolda Wielkiego Litewski Uniwersytet Nauk Medycznych i Aleksandras Stulginskis University zostały wzmacnianie kapitału ludzkiego z wysokiej jakości edukacji od roku.

Studia magisterskie Ekonomia w Kaunas. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ekonomia w Kaunas.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu na Litwie
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Vytautas Magnus University
Kaunas, Litwa

Celem programu jest wyszkolenie kompetentnych specjalistów z zakresu ekonomii międzynarodowej, którzy potrafią krytycznie oceniać międzynarodowe teorie ekonomiczne i podejścia ... +

Celem programu jest wyszkolenie kompetentnych specjalistów z zakresu ekonomii międzynarodowej, którzy potrafią krytycznie oceniać międzynarodowe teorie ekonomiczne i podejścia naukowe, będą potrafili prowadzić naukowe i stosowane badania mikro- i makroekonomiczne w kontekście międzynarodowym i globalnym, posiadać umiejętności niezbędne do oceny i formułować międzynarodową politykę gospodarczą, będzie potrafił stosować analizę ekonomiczną opartą na podstawach naukowych, będzie potrafił stosować odpowiednie modele ekonometryczne do przewidywania i wdrażania strategii ekonomicznych organizacji i krajów w kontekście międzynarodowym i globalnym oraz będzie potrafił skutecznie komunikować się z naukowcami, politykami i praktykujący w działalności międzynarodowej, posiadają wiedzę i umiejętności z zakresu ekonomii eksperymentalnej. Po ukończeniu tego programu absolwenci będą mogli pracować jako profesjonalni ekonomiści w międzynarodowych firmach, agencjach, strukturach rządowych i sektorze prywatnym, a także zajmować się kwestiami strategicznymi na poziomie mikro lub makroekonomicznym. -
Magisterskie
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia