Filter
Studia magisterskie
Indonezja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Ekonomia w Indonezja. Szukaj studiów magisterskich w Indonezja tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Istnieją dowody na piśmie gospodarczego, który pochodzi aż z czasów Mezopotamii. Rozwój współczesnej ekonomii jest w dużej mierze ze względu na dwie grupy, które były znane jako fizjokratów i merkantylistów. Grupy te pomóc w rozwoju kapitalizmu w Europie w 16 wieku.

Indonezja przyjęła wysokiej jakości system edukacji, który zapewnia edukację w trzech podstawowych poziomach z najwyższym poziom jest poziom uniwersytecki. Ostatnio kraj zmodernizowane pięć kolegiów do pełnego poziomu uniwersyteckiego z myślą o przychylne nawet międzynarodowych studentów, którzy mogą chcieć studiować w Indonezji. Programów studiów w Indonezji są akredytowane przez Krajową Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego. Naród 's stolicy jest Dżakarta.

Studia magisterskie Ekonomia w Indonezja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ekonomia w Indonezja.

Czytaj więcej Pokaż mniej

3 Wyniki z Ekonomia, Indonezja

Universitas Padjadjaran

Master of Economics (MIE) jest główny program równoważenia między teorią a praktyką. Program łączy w sobie kursy i pisanie pracy magisterskiej jako ostatecznego przydział ... [+]

GENERAŁ

Master of Economics (MIE) posiada specjalizację 8: 1. ekonomii monetarnej i finanse 2. Ekonomia / organizacja 3 Przemysłowy. Szariat ekonomia 4. Publiczne 5.Health ekonomia ekonomia 6. ekonomia regionalnych i miejskich 7.International ekonomia 8. Edukacja ekonomia

AIM / grupa docelowa / CZAS

Program ten ma na celu odpowiedzieć na potrzebę wysoko wykształconych kadr z wysoko umiejętności w głównej trwania Poziom kursu wynosi 24 miesiące (2 lata), na pełen etat podstawie.

PROFIL I KARIERA ZAWODOWA PERSPEKTYWA

MIE absolwenci gotowi stać wykładowca, naukowców i kariery zawodowej w sektorze publicznym i prywatnym

Tytuł

MSI Master of Economics

WI... [-]
Indonezja Bandung
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Diponegoro University

... [+]

[-]
Indonezja Semarang
Lipiec 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Brawijaya University

Jednym z najbardziej renomowanych szkół Brawijaya University Wydział Ekonomii i Biznesu. ... [+]

Mistrz w ekonomii

historia

Jednym z najbardziej renomowanych szkół Brawijaya University Wydział Ekonomii i Biznesu. Początkowo Wydział rozpoczął się dwa kursy: Ekonomia Publicznego i Business Economics. Teraz mamy także program studiów Ogólne ekonomii, dziś zwiastunem Wydziale Ekonomicznym. Wydział Ekonomii i Studiów Rozwoju (iESP) ustanowiono programy podyplomowe w dniu 4 lipca 2001 roku, a program Master in Economics został otwarty jako jeden z kursów w Graduate School of Economics Uniwersytetu Brawijaya.

Wizja i misja

Vision: Zostań mistrzem najwyższej instytucji edukacyjnych w skali globalnej w rozwój etyki stosowanej gospodarki opartej. Misja:... [-]

Indonezja Malang
Lipiec 2020
Indonezyjski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku