MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Ekonomia w Hiszpania. Szukaj studiów magisterskich w Hiszpania tutaj!

Hiszpania jest najlepszym wyborem dla studentów z całego świata, którzy szukają tytuł magistra ekonomii. Istnieje wiele powodów, aby studiować na magistra ekonomii w Hiszpanii, takie jak przyjemny styl życia, wysoki standard życia i wielu imprezach kulturalnych się zajmować poza zajęciami. Absolwenci często mają doskonałe możliwości po ukończeniu studiów zarówno w Hiszpanii, jak i za granicą, do pracy w przemyśle, administracji, uczelni, lub przejść do stopnia doktora.

Jako student prowadzący magistra ekonomii w Hiszpanii, będzie można budować na podstawową wiedzę z ekonomii poprzez specjalizację w dziedzinach takich jak ekonomii finansowej, ekonomii biznesu, rozwoju gospodarczego, lub polityki gospodarczej, aby wymienić tylko kilka. Studenci będą uczyć się praktycznego stosowania zasad, teorii ekonomii, umiejętności i wiedzy, poprzez program nauczania, który obejmuje zajęć, projektów, badań, staży oraz pracy dyplomowej.

Rozejrzyj się za pośrednictwem programów Master of Economics w Hiszpanii poniżej i uzyskać więcej informacji bezpośrednio od szkoły w zaledwie kilku kliknięć. Może się okazać, kolejny krok w swojej karierze naukowej i zawodowej z dyplomem magistra ekonomii z Hiszpanii!

15 Wyniki z Ekonomia, Hiszpania Filter

Oficjalny tytuł magistra ekonomii, finansów i informatyki

Universidad de Huelva
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Huelva

Ten Master oferuje najbardziej aktualne szkolenie z ekonomii i Big Data: ekstrakcja, przechowywanie i analiza danych (eksploracja danych, modele predykcyjne i informatyka), ilościowa analiza ekonomiczna - podstawowa i stosowana - finanse ilościowe, badania komercyjne z Big Dane lub wykorzystanie informacji od organizacji.

Online Master w ekonomii zdrowia i farmakoekonomii

Barcelona School of Management · Pompeu Fabra University
Online W pełnym wymiarze godzin 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

W całości prowadzone w języku angielskim, Online Master w dziedzinie ekonomii zdrowia i farmakoekonomii w UPF Barcelona School of Management zajmie się ekonomiką i zarządzaniem usługami zdrowotnymi i farmaceutycznymi, a jednocześnie zapewni ci umiejętności potrzebne do profesjonalnego zarządzania usługami zdrowotnymi i farmaceutycznymi dowolnej administracji, organizacji lub agencji ubezpieczeń zdrowotnych, publicznych lub prywatnych.

Stopień magistra w dziedzinie rozwoju regionalnego

Universidad de La Laguna
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Wrzesień 2020 Hiszpania Santa Cruz de Tenerife + 1 więcej

Celem Mistrza w "rozwoju regionalnego" jest dostarczanie zaawansowanych szkoleń z interdyscyplinarnego podejścia i integrującej powołania, który pozwala naukowcom pociąg do opracowania istotnych zadań badawczych w dziedzinie rozwoju regionalnego.

Erasmus Mundus Master modeli i metod ilościowych ekonomii QEM

Master Economics: Erasmus Mundus Master QEM - Models and Methods of Quantitative Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Francja Paryż Hiszpania Barcelona Niemcy Bielefeld Włochy Wenecja + 6 więcej

Mistrz Erasmus Mundus modele i metody ilościowe Economics (QEM) jest Unia Europejska zatwierdziła międzynarodowy program absolwent stopień uczy w pełnym wymiarze czasu w ciągu dwóch lat we Francji, Niemczech, Włoszech i Hiszpanii.

Magister w mikrofinansowania i rozwoju społecznego

CIFF Centro Internacional de Formación Financiera
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 9 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt

Mistrz w mikrofinansowania i Rozwoju Społecznego jest przeznaczony dla profesjonalistów pracujących w programach bankowych, mikrokredytów i rozwoju społecznego. Na uczestników Masters uczyć się i ćwiczyć z narzędzi i technik, które instytucje

MIM - Magister zarządzania międzynarodowego - Global Economics

United International Business Schools
Ośrodek kształcenia Online Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 9 - 36 miesiące Styczeń 2020 Szwajcaria Zurych Belgia Antwerpia Hiszpania Barcelona Bruksela Madryt Japonia Tokio Niderlandy Amsterdam Włochy Mediolan Genewa + 16 więcej

Studenci studiujący w pełnym wymiarze godzin mogą uzyskać tytuł magistra w ciągu 1 roku akademickiego w wymiarze 9 miesięcy, co daje ogółem 3 kwartały po 20 punktów każdy lub w ciągu 12 miesięcy przy rozłożeniu obciążenia pracą.

Magister ekonomicznej analizy prawa

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt

Mistrz jest najlepszym sposobem na osiągnięcie solidnego szkolenia ekonomicznego, rygorystycznego i stosowanego w możliwie najkrótszym czasie, i jest przeznaczony przede wszystkim dla absolwentów prawa, ekonomii, nauk politycznych i ogólnych absolwentów nauk społecznych.

Magister ekonomii, zarządzania i innowacji

Unitelma Sapienza
Online W pełnym wymiarze godzin Otwarta rekrutacja Włochy Rzym Hiszpania Hiszpania online Meksyk Meksyk online Australia Australia Online Stany Zjednoczone USA Online Kanada Canada Online + 9 więcej

Magister ekonomii, technologii i innowacji zapewnia studentom silne zaplecze teoretyczne, a także umiejętności praktyczne. Magister ekonomii, technologii i innowacji oferuje: interdyscyplinarny program, który łączy i stosuje ekonomiczne, menedżerskie, prawne i ilościowe podejścia do badań innowacyjnych; wyjątkowa możliwość studiowania na prestiżowym uniwersytecie w centrum Rzymu; silny formalny trening i praktyczne doświadczenie. Możliwości kariery Absolwent gospodarki, technologii i innowacji będzie mógł współpracować z publicznymi i prywatnymi firmami oraz instytucjami zajmującymi się innowacjami. Nabyte umiejętności pozwolą im stać się konkurencyjnym na międzynarodowym rynku pracy. Nasi absolwenci będą zdobywać wiedzę wymaganą do realizacji innowacyjnych projektów w różnych środowiskach, w tym: firm międzynarodowych, firm zaawansowanych technologicznie i organizacji międzynarodowych.

Master we współpracy międzynarodowej, finansów i rozwoju

Unitelma Sapienza
Online W pełnym wymiarze godzin 1 rok Otwarta rekrutacja Włochy Rzym Hiszpania Hiszpania online Meksyk Meksyk online Australia Australia Online Stany Zjednoczone USA Online Kanada Canada Online + 10 więcej

Master koncentruje się na kwestiach związanych z rozwojem i wzrostem zarówno w krajach rozwijających się i wschodzących, jak również w obszarach zacofanych krajach rozwiniętych. Oferuje również pewną wiedzę na temat praktyki planowania i zarządzania projektami, a jego celem jest zapewnienie szerokiej edukacji w międzynarodowej współpracy i rozwoju gospodarczego, co umożliwia studentom zdobycie wiedzy i krytyczne rozumienie niezbędne wnieść znaczący wkład do zarządzania politykami publicznymi i prywatnymi w terminie międzynarodowy ramy współpracy.

Master Program w ekonomii polityki publicznej

Barcelona Graduate School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 9 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

Program Economics of Public Policy zapewnia studentom teoretyczne i empiryczne podstawy do odpowiedzi na pytania dotyczące całej populacji.

Program główny w polityce makroekonomicznej i na rynkach finansowych

Barcelona Graduate School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 9 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

Studenci w Barcelona GSE Polityka makroekonomiczna i program rynków finansowych uzyskają odpowiednią wiedzę na temat głównych zagadnień z zakresu analizy makroekonomicznej i ekonomiki finansowej, a także kluczowych narzędzi, danych, modeli i technik wykorzystywanych obecnie przez instytucje publiczne i prywatne.

Master Program w ekonomii

Barcelona Graduate School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 9 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

Program Barcelona GSE Economics w Barcelona GSE zapewnia studentom rygorystyczne szkolenie w zakresie dopuszczenia do najwyższych programów doktoranckich i do wymagających zawodów technicznych. Studenci, którzy ukończą ten program uzyskają doskonałe podstawy i głębokie zrozumienie fundamentów, aplikacji i polityk terenowych obejmujących podejścia teoretyczne i empiryczne.

Program główny w zakresie konkurencji i regulacji rynku

Barcelona Graduate School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 9 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

Wysoce praktyczny cel naszego Programu Konkurencji i Regulacji Rynku zapewnia, że ​​absolwenci mają zarówno zaawansowaną wiedzę na temat interakcji między teorią a praktyką, jak również kwalifikacje niezbędne do stałego umieszczenia w terenie.

Tytuł magistra w dziedzinie ekonomii sektorowej

University of Oviedo -
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2020 Hiszpania Oviedo

Ten magister ma na celu zapewnienie specjalistycznych studiów podyplomowych z zakresu analizy sektorowej dla profesjonalistów, którzy pracują w różnych dziedzinach i chcą aktualizować i poszerzać swoją wiedzę.

Oficjalny tytuł magistra ekonomicznej analizy prawa i zarządzania publicznego

EAE Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt

Magister ekonomicznej analizy prawa i zarządzania publicznego przybliża Cię do świata prawnego za pomocą innej metody niż tradycyjna analiza stosowana przez prawników. Metodologia ta wykorzystuje analizę ekonomiczną do analizowania praw i innych systemów regulacyjnych, takich jak kontrakty, orzecznictwo i wszelkie rodzaje regulacji społecznych związanych z firmą. Głównym celem AED jest poszukiwanie efektywności w systemach prawnych i innych mechanizmach organizacji społecznej, takich jak instytucje i polityki publiczne, których celem jest kształcenie studenta jako eksperta w zakresie doradztwa prawnego.