MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Ekonomia w Filipiny. Szukaj studiów magisterskich w Filipiny tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Studiowanie ekonomii jest jeden, który jest bardzo cenny dla dzisiejszego społeczeństwa. Zasady ekonomiczne mogą być stosowane do szerokiego kręgu instytucji, w tym opieki zdrowotnej, administracji, finansów, biznesu, polityki, a nawet religii. Wszystkie te agencje wymagają czasu i kosztów, a tym samym może być widok z perspektywy ekonomicznej.

Filipiny, oficjalnie znany jako Republiki Filipin, jest suwerenne państwo w Azji Południowo-Wschodniej, w zachodniej części Oceanu Spokojnego. Język angielski jest jednym z języków urzędowych Filipin i jest obowiązkowy przedmiot w szkołach.

Studia magisterskie Ekonomia w Filipiny. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ekonomia w Filipiny.

1 Wyniki z Ekonomia, Filipiny Filter

Mistrzowie w ekonomii politycznej - program wieczorny

University of Asia and the Pacific
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Zainspirowany kursem Filozofii Uniwersytetu Oxford, Polityki i Ekonomii (PPE), program polityczny UA i P ma na celu wyposażenie uczniów w umiejętności umożliwiające im badanie ...

Czytaj więcej