MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Ekonomia w Dania. Szukaj studiów magisterskich w Dania tutaj!

Studenci z całego świata wybierają Danię na studia magisterskie w dziedzinie ekonomii. Jako student w Danii, będzie zachęcać do kreatywnego myślenia i krytycznie w międzynarodowym środowisku studenckim, gdzie akademickie doświadczenie uzupełnia rozwoju intelektualnego i kulturalnego. Magister ekonomii w Danii to najlepszy wybór wśród studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w przemyśle, administracji, badań, lub przejść do stopnia doktora.

Uczniowie zdobywając tytuł magistra ekonomii w Danii będzie miał mocne podstawy w zasadach ekonomicznych, takich jak mikroekonomii, makroekonomii i ekonometrii. Studenci mogą wybrać obszar specjalizacji, takich jak polityki gospodarczej, ekonomii matematycznej, ekonomii, rozwoju gospodarczego finansowych, lub ekonomii biznesu, wśród wielu innych.Studenci w programie Master of Economics w Danii będzie prawdopodobnie doświadczyć program nauczania, który obejmuje zajęć, seminariów, staży, projektów, badań i pracy magisterskiej.

Spójrz poprzez programy poniżej, aby dowiedzieć się więcej o Master of Economics w Danii. Możesz wybrać stopień, który pomoże Ci osiągnąć swoje cele naukowe i zawodowe!

1 Wyniki z Ekonomia, Dania Filter

Magister ekonomii i zarządzania w biznesie - Zarządzanie zasobami ludzkimi (MSc)

University of Southern Denmark
Dania, Odense + 13 Więcej
Studia menedżerskie
01 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Stacjonarne

Program koncentruje się na teoriach i metodach skutecznego zarządzania zasobami ludzkimi. Program dostarcza wiedzy na temat tych teorii i metod w celu opracowania ustrukturyzo ...

Czytaj więcej