MASTERSTUDIES

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Ekonomia w Bułgaria

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Niezależnie od rozróżniania mikroekonomii i makroekonomii, studenci, którzy studiują ekonomię musi również nauczyć się różnicy między ekonomia pozytywna i ekonomia normatywna. Pierwszy z nich dotyczy tego, co jest, a później zajmuje się tym, co powinno być. Inne cechy wyróżniające obejmują teorię ekonomii i ekonomii stosowanej.

Bułgaria szkolnictwa wyższego zapewnia studentom pożyczki czesnego, jak również inne do posiłków podczas nauki w szkołach wyższych. Po zakończeniu jego uczeń czy jej studia, może on przystąpić do korporacji świata z umiejętności nabytych z wyższym wykształceniem.

Zaoczne studia magisterskie w Bułgaria. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach magisterskich na kierunku Ekonomia w Bułgaria.

2 Wyniki z Ekonomia, Bułgaria Filter

Magister ekonomii (przywództwo i zarządzanie)

VUZF University
Bułgaria, Sofia
Studia menedżerskie
Październik 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Stacjonarne
Online

Program Master in Economics (Leadership and Management) jest otwarty na szkolenie specjalistów, którzy łączą wiedzę z zakresu ekonomii z umiejętnościami przywódczymi i zarządc ...

Czytaj więcej

Mistrz i solidarności społecznej Gospodarka

L’École Supérieure de la Francophonie pour l'Administration et le Management
Bułgaria, Sofia
Studia menedżerskie
Październik 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Francuski
Stacjonarne

Celem Master obejmują przygotowanie i kwalifikacje podmiotów zdolnych do zrozumienia szerszego kontekstu tworzenia spółek i działalności oraz zarządzania organizacjami, zwłasz ...

Czytaj więcej