Filter
Studia magisterskie
Austria Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Ekonomia w Austria. Szukaj studiów magisterskich w Austria tutaj!

Austria jest od dawna miejscem dla rozwoju intelektualnego i inspiracji, domem dla niektórych z największych myślicieli w historii. W sercu Europy, Austria przyciąga studentów i profesjonalistów z całego świata. Uniwersytety w Austrii oferują najwyższej klasy programów akademickich w środowisku, które sprzyja wiedzy kulturowej, w otoczeniu pięknej przyrody i wiele do utrzymania studentów zajęty poza szkołą.

Master of Economics w Austrii zapewni studentom solidne podstawy w zasadach ekonomicznych, takich jak mikroekonomii, makroekonomii i ekonometrii. Studenci dążeniu do magistra ekonomii w Austrii będzie wybrać obszar specjalizacji, który przygotowuje ich do kariery w sektorze finansowym, agencje rządowe, przemysł, lub kontynuacji na do programu studiów doktoranckich. Magister ekonomii w programach Austrii będzie wymagało studentów do prowadzenia badań do pracy magisterskiej.

Dowiedz się więcej o Master of Economics w Austrii poprzez czytanie poprzez programy poniżej! Może się okazać, stopień zostały poszukiwania za!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Ekonomia, Austria

Johannes Kepler University Linz - JKU

Program Masters Handlowej oferuje zaawansowane studia uniwersyteckie w dziedzinie ekonomii.Stopień jest dla nauki ... [+]

Ekonomia - Master of Science Program Masters Handlowej oferuje zaawansowane studia uniwersyteckie w dziedzinie ekonomii. Ten stopień do kariery naukowo zorientowanych i do dalszych badań na poziomie doktorskim (dr ekonomii), na mocy. Dzięki temu program główny jest skierowany do osób, które chcą podjąć się trudnych zadań w krajowych i międzynarodowych instytucji odpowiedzialnych za politykę gospodarczą i badań ekonomicznych, jak również w firmach prywatnych i administracji publicznej, lub kontynuować karierę w nauce i badaniach. Studenci uczą zaawansowanych umiejętności w nowoczesnych metod teorii ekonomii i badań empirycznych gospodarczej.Poprzez wybór odpowiednich kursów, studenci mogą specjalizować się w zależności od różnych interesów gospodarczych na takie tematy jak handel międzynarodowy, ekonomiki pracy, organizacji przemysłu i ekonomii sektora publicznego. Kursy w tym programie oferowane są przede wszystkim w języku angielskim, przez studentów do nabycia zawodowych i technicznych, poziom aktywnych i pasywnych umiejętności językowych. Studenci, którzy ukończyli Kierunek studiów w Bachelor of Science Economics Economics może, zgodnie z poszerzyć swoją pożądanych celów kariery ich wiedzy ekonomicznej przez wybór kursów z innych przedmiotów ekonomicznych głównych.Dla studentów pierwszego roku ekonomii Mistrza programu, którzy nie ukończyli głównych dziedzinie studiów z zakresu ekonomii w studia licencjackie w dziedzinie ekonomii, jest w kontekście przedmiotu "Podstawy Ekonomii i Zarządzania " możliwość, brak podstawowej wiedzy w zakresie metod teorii ekonomii i badań empirycznych w składają się na studia magisterskie. ... [-]

Austria Linz
Październik 2020
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku