MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Ekonomia w Ameryka Północna. Szukaj studiów magisterskich w Ameryka Północna tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Ci, którzy przede wszystkim studiować ekonomię poznać różnice pomiędzy mikroekonomii i makroekonomii. Mikroekonomia obejmuje zachowanie poszczególnych rynków, takich jak gospodarstwa domowe i przedsiębiorstwa oraz ich interakcji. Makroekonomia, z drugiej strony, obejmuje, patrząc na cały gospodarki jako całości.

Stany Zjednoczone Ameryki powszechnie nazywane Stany Zjednoczone, jest republika federalna składająca się z pięćdziesięciu stanów i dystryktu federalnego. 48 sąsiednich stanów i Dystrykt Federalny z Waszyngtonu są w pierwszej Ameryce Północnej między Kanadą i Meksykiem. Stan Alaska jest w północno-zachodniej Ameryce Północnej, na zachód Kanady i wschodzie Rosji przez Cieśninę Beringa, oraz stan Hawaje to archipelag w połowie północnego Pacyfiku. Kraj ten ma pięć zaludnionych bezludnych i dziewięciu terytoria na Pacyfiku i Karaibów.

Studia magisterskie Ekonomia w Ameryka Północna. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Ekonomia w Ameryka Północna.

11 Wyniki z Ekonomia, Ameryka Północna Filter

Magister ekonomii

Youngstown State University (YSU)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Youngstown

MA w programie Ekonomii ma na celu zapoznanie studentów z tła w ekonomii stosowanej, która prowadzi do pracy zawodowej w biznesie, administracji, czy edukacja. Szczególny nacisk kładzie się na wykorzystanie analizy danych do zbadania kwestii polityki publicznej

Master of Arts w dziedzinie ekonomii

Western Illinois University College of Business and Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Macomb Bettendorf + 1 więcej

Magister ekonomii w Western Illinois University jest wyspecjalizowany program przygotowania uczniów do różnych stanowiskach w biznesie i rządu, czy chcąc uczyć w szkołach dwuletnich, lub zamierzających zaliczki na studia doktoranckie w biznesie, ekonomii i prawa.

Magister integracji gospodarczej

Universidad de Sonora
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Meksyk Hermosillo

Cel ogólny: Szkolenie profesjonalistów z ogólną wiedzą w zakresie treści, teorii i metod badania procesów integracji gospodarczej, z umiejętnościami samodzielnego uczenia się i zrozumienia wyników i postępów tej gałęzi nowoczesnej nauki ekonomicznej. Ponadto specjalizuje się w procesach integracji gospodarki światowej, które przyczyniają się do rozwoju regionalnego i krajowego; a także promować i wzmacniać badania w procesach integracji gospodarczej.

Magister polityki rozwoju międzynarodowego

Georgetown University - McCourt School of Public Policy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Waszyngton

Mistrz Międzynarodowej Polityki Rozwoju daje przyszłym pokoleniom międzynarodowych liderów rozwoju umiejętności niezbędne do zmiany świata.

Magister ekonomii, zarządzania i innowacji

Unitelma Sapienza
Online W pełnym wymiarze godzin Otwarta rekrutacja Włochy Rzym Hiszpania Hiszpania online Meksyk Meksyk online Australia Australia Online Stany Zjednoczone USA Online Kanada Canada Online + 9 więcej

Magister ekonomii, technologii i innowacji zapewnia studentom silne zaplecze teoretyczne, a także umiejętności praktyczne. Magister ekonomii, technologii i innowacji oferuje: interdyscyplinarny program, który łączy i stosuje ekonomiczne, menedżerskie, prawne i ilościowe podejścia do badań innowacyjnych; wyjątkowa możliwość studiowania na prestiżowym uniwersytecie w centrum Rzymu; silny formalny trening i praktyczne doświadczenie. Możliwości kariery Absolwent gospodarki, technologii i innowacji będzie mógł współpracować z publicznymi i prywatnymi firmami oraz instytucjami zajmującymi się innowacjami. Nabyte umiejętności pozwolą im stać się konkurencyjnym na międzynarodowym rynku pracy. Nasi absolwenci będą zdobywać wiedzę wymaganą do realizacji innowacyjnych projektów w różnych środowiskach, w tym: firm międzynarodowych, firm zaawansowanych technologicznie i organizacji międzynarodowych.

Master we współpracy międzynarodowej, finansów i rozwoju

Unitelma Sapienza
Online W pełnym wymiarze godzin 1 rok Otwarta rekrutacja Włochy Rzym Hiszpania Hiszpania online Meksyk Meksyk online Australia Australia Online Stany Zjednoczone USA Online Kanada Canada Online + 10 więcej

Master koncentruje się na kwestiach związanych z rozwojem i wzrostem zarówno w krajach rozwijających się i wschodzących, jak również w obszarach zacofanych krajach rozwiniętych. Oferuje również pewną wiedzę na temat praktyki planowania i zarządzania projektami, a jego celem jest zapewnienie szerokiej edukacji w międzynarodowej współpracy i rozwoju gospodarczego, co umożliwia studentom zdobycie wiedzy i krytyczne rozumienie niezbędne wnieść znaczący wkład do zarządzania politykami publicznymi i prywatnymi w terminie międzynarodowy ramy współpracy.

Magister ekonomii

McGovern Education Group
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone miasto Oklahoma

Master of Economics jest magistrem ekonomii, obejmującym szkolenie z teorii ekonomii, ekonometrii i ekonomii stosowanej.

Master of Energy Economics

Rice University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Sierpień 2020 Stany Zjednoczone Houston

Master of Energy Economics (MEECON) to 12-miesięczny profesjonalny program magisterski przeznaczony do kształcenia przyszłych liderów i myślicieli strategicznych w sektorze energetycznym. Studenci rozwijają umiejętności dostarczania wnikliwej analizy rynków energii w celu poinformowania o przyszłej orientacji rynkowej, decyzjach dotyczących aktywów kapitałowych i stanowczym kierunku strategicznym.

Zaawansowany magister ekonomii politycznej

Solvay Brussels School of Economics and Management, Université Libre de Bruxelles
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Sierpień 2020 Belgia Bruksela Stany Zjednoczone Georgetown + 2 więcej

Wspólny stopień "Bruksela-Waszyngton" w gospodarce politycznej to innowacyjny roczny program łączący mocne strony dwóch instytucji o międzynarodowej renomie. Po pomyślnym ukończeniu programu przyznawane są dwa stopnie naukowe: jedna ze Szkoły Solvay Brussels i jedna z Georgetown University.

MPS w zakresie ekonomii stosowanej i zarządzania

Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Lipiec 2020 Stany Zjednoczone Itaka

Cornell's Master of Professional Studies (MPS) w Applied Economics and Management (AEM) to roczny program, który ma na celu rozwinięcie Twoich studiów licencjackich i rozpoczęcie kariery zawodowej z uwzględnieniem specyfiki branży w jednym z pięciu wyspecjalizowanych skupisk.

Master of Chinese Economic and Political Affairs (MCEPA)

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone San Diego

Ten stopień zawodowy umożliwia studentom połączenie rygorystycznego szkolenia zawodowego UC San Diego ze specjalistycznym zainteresowaniem Chinami. Studenci są przeszkoleni w zakresie korzystania z narzędzi interdyscyplinarnych, aby głęboko zagłębić się w ekonomii i polityce Chin, a także rozważyć ich miejsce w regionie Azji i Pacyfiku oraz jego relacje z USA