MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Ekonomika zdrowia Włochy tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Program Master in Health Economics przygotowuje studentów w zakresie stosowania analizy ekonomicznej i narzędziami, aby zrozumieć problemy w zakresie zdrowia publicznego i rozwoju gospodarczego. Studia będą szkolić ucznia w jego / jej zdolności do zajmowania stanowisk zarówno w opinii publicznej i sektora prywatnego z widokiem międzynarodowych stowarzyszeń, instytucji zdrowia publicznego, a nawet regionalne władze sanitarne.

Oficjalnie znany jako Republiki Włoskiej, kraj znajduje się w południowej Europie. Językiem urzędowym jest język włoski i kulturalnych bogatych stolicą jest Rzym. Wiele z World 's najstarszych uniwersytetów znajdują się we Włoszech, w szczególności na Uniwersytecie w Bolonii (założony w 1088). Istnieją trzy Superior Absolwent Szkoły z "uniwersytet stanu ", trzy instytucje o statusie kolegiów doktoranckich, które funkcjonują na magisterskich i podyplomowych poziom.

Ekonomika zdrowia w Włochy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Ekonomika zdrowia w Włochy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Ekonomika zdrowia, Włochy Filter

Erasmus Mundus Master in Health Economics and Management (Eu-HEM)

University of Bologna
Studia menedżerskie 01 October 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Stacjonarne

Drugi cykl studiów międzyuczelnianych w dziedzinie ekonomiki i zarządzania zdrowiem (Eu-HEM) przygotowuje wysoko wykwalifikowanych ekonomistów na poziomie kierowniczym, którzy ...

Czytaj więcej

Magister ekonomii i polityki gospodarczej: Ekonomika i zarządzanie w zakresie zdrowia

University of Bologna
Studia menedżerskie 01 October 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Stacjonarne

Znaczenie dla społeczeństwa opieki zdrowotnej znacznie przewyższa rosnącą rolę gospodarczą tego sektora w gospodarce. Takie znaczenie wymaga, aby kadra pracownicza i kadra zar ...

Czytaj więcej