MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Ekonomika zdrowia Polska tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Program Master in Health Economics przygotowuje studentów w zakresie stosowania analizy ekonomicznej i narzędziami, aby zrozumieć problemy w zakresie zdrowia publicznego i rozwoju gospodarczego. Studia będą szkolić ucznia w jego / jej zdolności do zajmowania stanowisk zarówno w opinii publicznej i sektora prywatnego z widokiem międzynarodowych stowarzyszeń, instytucji zdrowia publicznego, a nawet regionalne władze sanitarne.

Polska, oficjalnie Rzeczpospolita Polska, to kraj w Europie Środkowej. Z populacją 38 milionów ludzi, Polska jest 6. najludniejszym krajem w UE. UE / EOG studenci nie potrzebują wizy na studia w Polsce. Koszty życia w Polsce jest jednym z najniższych w Unii Europejskiej.

Ekonomika zdrowia w Polska. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Ekonomika zdrowia w Polska. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Ekonomika zdrowia, Polska Filter

Magister ekonomiki zdrowia i Big Data Analytics

Kozminski University
Studia menedżerskie 01 October 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Stacjonarne

Health Economics and Big Data Analytics - HEBDA to wyjątkowy, pełnowymiarowy program studiów dualistycznych Master oraz profil praktyczny, prowadzony wyłącznie w języku angiel ...

Czytaj więcej