MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Ekonomia polityczna Szwajcaria tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Magister ekonomii politycznej przedstawi studentom aktualnych sprawach kwestionujących nasze bieżące korzyści ekonomicznych i politycznych. Co ważniejsze, będzie dostarczać wielki przegląd społeczno-ekonomicznego kontekstu, w którym te problemy występują, co zrozumienie bardziej wszechstronna.

Szwajcaria (niemiecki: Schweiz, francuski: Suisse, włoski: Svizzera, retoromański:. Svizra Szwajcaria ma jedne z uniwersytety renomowanych światowych takich jak ETH w Zurychu, EPFL Lozanna, IHEID w Genewie, University of Lausanne lub University of St Gallen. Należy pamiętać, że 's znacznie lepiej mówić w lokalnym języku, więc jeśli można ' t mówić albo francuski, niemiecki, włoski, lepiej iść na kurs języka pierwszego.

Ekonomia polityczna w Szwajcaria. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Ekonomia polityczna w Szwajcaria. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia polityczna, Szwajcaria Filter

Magister ekonomii i polityk międzynarodowych

USI Università della Svizzera italiana
Szwajcaria, Lugano + 1 Więcej
Studia menedżerskie
01 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 semestry
30 Jun 2020
Język angielski
Stacjonarne

Master in Economics and International Policies (MEPIN) jest oferowany przez Wydział Ekonomii USI Università della Svizzera italiana , z siedzibą w Lugano, we współpracy z „Alt ...

Czytaj więcej