Filter
Studia magisterskie
Szwajcaria Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Ekonomia polityczna Szwajcaria tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Magister ekonomii politycznej przedstawi studentom aktualnych sprawach kwestionujących nasze bieżące korzyści ekonomicznych i politycznych. Co ważniejsze, będzie dostarczać wielki przegląd społeczno-ekonomicznego kontekstu, w którym te problemy występują, co zrozumienie bardziej wszechstronna.

Szwajcaria (niemiecki: Schweiz, francuski: Suisse, włoski: Svizzera, retoromański:. Svizra Szwajcaria ma jedne z uniwersytety renomowanych światowych takich jak ETH w Zurychu, EPFL Lozanna, IHEID w Genewie, University of Lausanne lub University of St Gallen. Należy pamiętać, że 's znacznie lepiej mówić w lokalnym języku, więc jeśli można ' t mówić albo francuski, niemiecki, włoski, lepiej iść na kurs języka pierwszego.

Ekonomia polityczna w Szwajcaria. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Ekonomia polityczna w Szwajcaria. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Ekonomia polityczna, Szwajcaria

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
USI Università della Svizzera italiana

Master in Economics and International Policies (MEPIN) jest oferowany przez Wydział Ekonomii USI Università della Svizzera italiana , z siedzibą w Lugano, we współpracy z ... [+]

Ekonomia polityczna Szwajcaria.

Master in Economics and International Policies (MEPIN) jest oferowany przez Wydział Ekonomii USI Università della Svizzera italiana , z siedzibą w Lugano, we współpracy z „Alta scuola di economica e relazioni internazionali” (ASERI) z Università Cattolica del Sacro Cuore, z siedzibą w Mediolanie. Program studiów stacjonarnych obejmuje 120 punktów ECTS na zwykły okres 4 semestrów i daje możliwość uzyskania podwójnego stopnia („podwójnego stopnia”), tj .:

oraz szwajcarski tytuł magistra wydany przez USI (tytuł magistra prawa szwajcarskiego);jest tytułem magistra uniwersyteckiego I stopnia wydanym przez ASERI Università Cattolica del Sacro Cuore na podstawie włoskiego ustawodawstwa.... [-]
Szwajcaria Lugano
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku