MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Ekonomia polityczna Belgia tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Ekonomia polityczna łączy dwie dyscypliny skupić się na handlu, marketingu i przemysłu w stosunku do praw i przepisów. Może to obejmować historię i filozofię w celu analizy trendów i wpływu rządu na stabilność finansową narodu.

Z wyższym wykształceniem jest najbardziej górny poziom w systemie edukacji w Belgii, rząd położyć większy nacisk, aby upewnić się, że życie studentów jest tak proste, jak to możliwe, poprzez pożyczki i dotacje programów. Oferują sponsorów dla studentów z ubogich i zagrożonych środowisk, którzy chcieliby studiować w tym kraju.

Ekonomia polityczna w Belgia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Ekonomia polityczna w Belgia. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia polityczna, Belgia Filter

Zaawansowany magister ekonomii politycznej

Solvay Brussels School of Economics and Management, Université Libre de Bruxelles
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Sierpień 2020 Belgia Bruksela Stany Zjednoczone Georgetown + 2 więcej

Wspólny stopień "Bruksela-Waszyngton" w gospodarce politycznej to innowacyjny roczny program łączący mocne strony dwóch instytucji o międzynarodowej renomie. Po pomyślnym ukończeniu programu przyznawane są dwa stopnie naukowe: jedna ze Szkoły Solvay Brussels i jedna z Georgetown University.