MASTERSTUDIES

Znajdź Best Zaoczne Ekonomia polityczna Azja

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Program Magister ekonomii politycznej to doskonały program, jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób instytucje kształtują zachowanie politycznych agentów. To także daje wspaniały wgląd w jak polityczne decyzje wpływają na rynki i całych gospodarek i vice versa.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Zaoczne Ekonomia polityczna Azja. Pobierz wszystkie informacje o Zaoczne Ekonomia polityczna i skontaktować się ze szkołą Azja bezpośrednio!

2 Wyniki z Ekonomia polityczna, Azja Filter

Program Master Hakka ekonomii politycznej

National Central University
Studia menedżerskie
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Stacjonarne

Program Master in Hakka Ekonomii Politycznej na Wydziale Hakka Język i Nauk Społecznych powstała w Kolegium Nauk Hakka, w dniu 1 sierpnia 2004 r.

Czytaj więcej

Mistrzowie w ekonomii politycznej - program wieczorny

University of Asia and the Pacific
Studia menedżerskie
<
Zaoczne
<
4 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Zainspirowany kursem Filozofii Uniwersytetu Oxford, Polityki i Ekonomii (PPE), program polityczny UA i P ma na celu wyposażenie uczniów w umiejętności umożliwiające im badanie ...

Czytaj więcej