MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Ekonomia polityczna w Ameryka Północna tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Pole ekonomii politycznej różni się od tradycyjnej ekonomii, ponieważ kładzie nacisk na wpływ polityki i regulacji na rynkach finansowych i przemysłu. Studenci, którzy chcą specjalizować się w tej dziedzinie może rozwinąć silne krytyczne i analityczne umiejętności myślenia podczas nauki o sprawach, które mają wpływ narody całego świata.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często znany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu "Państwa ". Ponadto gromadzi ponad 310 milionów ludzi, co jest świat 's trzeci co do wielkości populacji. Obejmuje ona gęsto zaludnionych miast na rozległym przedmieściach i rozległych, obszarów niezamieszkałych i naturalnie piękne w tym samym czasie.

Ekonomia polityczna w Ameryka Północna. Wszystkie informacje Ekonomia polityczna i skontaktować się ze szkołą w Ameryka Północna bezpośrednio!

1 Wyniki z Ekonomia polityczna, Ameryka Północna Filter

Zaawansowany magister ekonomii politycznej

Solvay Brussels School of Economics and Management, Université Libre de Bruxelles
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Sierpień 2020 Belgia Bruksela Stany Zjednoczone Georgetown + 2 więcej

Wspólny stopień "Bruksela-Waszyngton" w gospodarce politycznej to innowacyjny roczny program łączący mocne strony dwóch instytucji o międzynarodowej renomie. Po pomyślnym ukończeniu programu przyznawane są dwa stopnie naukowe: jedna ze Szkoły Solvay Brussels i jedna z Georgetown University.