MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Ekonomia międzynarodowa Stany Zjednoczone tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Program lub kurs ekonomii międzynarodowej ma na celu przygotowanie studentów do wprowadzenia coraz większą zglobalizowanym rynku. Studenci mogą zdecydować się na przygotowanie się do stanowisk w dużych korporacjach lub przygotować się do rozpoczęcia własnego globalnego biznesu.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Ekonomia międzynarodowa w Stany Zjednoczone. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Ekonomia międzynarodowa w Stany Zjednoczone. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia międzynarodowa, Stany Zjednoczone Filter

Master of Chinese Economic and Political Affairs (MCEPA)

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone San Diego

Ten stopień zawodowy umożliwia studentom połączenie rygorystycznego szkolenia zawodowego UC San Diego ze specjalistycznym zainteresowaniem Chinami. Studenci są przeszkoleni w zakresie korzystania z narzędzi interdyscyplinarnych, aby głęboko zagłębić się w ekonomii i polityce Chin, a także rozważyć ich miejsce w regionie Azji i Pacyfiku oraz jego relacje z USA