MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Ekonomia międzynarodowa Rosja tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

MSc in International Economics to program, który zapewnia szczegółowe szkolenie w interakcji różnych gospodarkach, zachowanie globalnych rynków i handlu. Program skupia się na nauczaniu teorii makroekonomicznej głównej, a także teorii handlu i polityki. Często program będzie zawierał silny kurs ekonometrii w celu zrozumienia natury ekonomicznej zrozumienia.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Ekonomia międzynarodowa w Rosja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Ekonomia międzynarodowa w Rosja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Ekonomia międzynarodowa, Rosja Filter

Vladivostok State University of Economics and Service
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rosja Władywostok

Mistrzem w społeczno-gospodarczego i politycznego rozwoju współczesnej Azji

Higher School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Rosja Moskwa

Program MA ma rozróżnienie jest tylko jeden w języku angielskim Studiów Azjatyckich w Rosji, z wykorzystaniem materiałów pisemnych w językach obszaru jako podstawowe źródło badań.