MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Ekonomia międzynarodowa Portugalia tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

MSc in International Economics to program, który zapewnia szczegółowe szkolenie w interakcji różnych gospodarkach, zachowanie globalnych rynków i handlu. Program skupia się na nauczaniu teorii makroekonomicznej głównej, a także teorii handlu i polityki. Często program będzie zawierał silny kurs ekonometrii w celu zrozumienia natury ekonomicznej zrozumienia.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Ekonomia międzynarodowa w Portugalia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Ekonomia międzynarodowa w Portugalia. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

3 Wyniki z Ekonomia międzynarodowa, Portugalia Filter

Qtem - techniki ilościowe na ekonomii i zarządzania

University of Porto School of Economics and Management.
Ośrodek kształcenia Skontaktuj się ze szkołą Portugalia Porto

Program QTEM jest pomyślany kształcić, pociąg i zapewnić przyszłych decydentów. Międzynarodowe doświadczenie, doskonałości akademickiej, biznesu i znaczenie polityki są kluczowymi elementami. Dzięki tej studenta programu będzie wysoko wykwalifikowanych w technice analitycznej i ilościowym, doświadczony przez konkretne wyzwań gospodarczych i politycznych i wygodne w ustawieniach międzynarodowych.

Magister ekonomii międzynarodowej i Studiów Europejskich

ISEG - Lisbon School of Economics & Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Portugalia Lizbona

Główne cele Mistrza mają dać dodatkowy i specjalistycznego szkolenia w dziedzinie ekonomii międzynarodowej (teoretycznej i stosowanej, prawdziwe i monetarnej) i dostarczyć badanie właściwości i trendów procesów integracji i globalizacji gospodarki, sprzyjając wielodyscyplinarne podejście ekonomiczne integracja europejska polityczne, prawne i instytucjonalne, a jej obecne problemy.

MPhil w globalizacji, ekonomii i prawie

Oporto Global University - Universidade Portucalense
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Październik 2020 Portugalia Porto

Obecnie integracja z globalną gospodarką jest nieuniknionym imperatywem dla krajów, firm i innych organizacji. Podejście tej rzeczywistości jest interdyscyplinarne, przekraczając obszary ekonomii, prawa i zarządzania. W wyniku wysoce wielowymiarowego charakteru zjawiska globalizacji ten kurs mistrzowski ma na celu promowanie i upowszechnianie specjalistycznej wiedzy na temat globalizacji, ekonomii i prawa, w tym elementów zarządzania.