MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Ekonomia międzynarodowa Portugalia tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

MSc in International Economics to program, który zapewnia szczegółowe szkolenie w interakcji różnych gospodarkach, zachowanie globalnych rynków i handlu. Program skupia się na nauczaniu teorii makroekonomicznej głównej, a także teorii handlu i polityki. Często program będzie zawierał silny kurs ekonometrii w celu zrozumienia natury ekonomicznej zrozumienia.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Ekonomia międzynarodowa w Portugalia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Ekonomia międzynarodowa w Portugalia. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Ekonomia międzynarodowa, Portugalia Filter

Magister ekonomii międzynarodowej i Studiów Europejskich

ISEG - Lisbon School of Economics & Management
Magisterskie
Sie 2020
<
studia niestacjonarne
<
3 semestry
Portugalski
Ośrodek kształcenia

Główne cele Mistrza mają dać dodatkowy i specjalistycznego szkolenia w dziedzinie ekonomii międzynarodowej (teoretycznej i stosowanej, prawdziwe i monetarnej) i dostarczyć bad ...

Czytaj więcej

MPhil w globalizacji, ekonomii i prawie

Oporto Global University - Universidade Portucalense
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
30 Sie 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Obecnie integracja z globalną gospodarką jest nieuniknionym imperatywem dla krajów, firm i innych organizacji. Podejście tej rzeczywistości jest interdyscyplinarne, przekracza ...

Czytaj więcej