MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Ekonomia międzynarodowa Maroko tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

ekonomia międzynarodowe programy i kursy pomóc uczniom rozpocząć lub dalszej kariery w biznesie i zarządzaniu. Duża liczba absolwentów ekonomii międzynarodowej znaleźć stanowiska w przedsiębiorstwach handlowych, instytucji rządowych i dużych korporacji po ich ukończeniu studiów.

Maroko, oficjalnie Królestwo Maroka. jest najbardziej zachodnim z krajów Afryki Północnej. Ma atlantyckie i śródziemnomorskie wybrzeża i chropowaty wnętrze góry. Główne zasoby marokańskiej gospodarki jest rolnictwo, fosforany, turystyka i tekstylia.

Ekonomia międzynarodowa w Maroko. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Ekonomia międzynarodowa w Maroko. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia międzynarodowa, Maroko Filter

Opanuj studia ekonomiczne i międzynarodowe (ECO)

Ecole de Gouvernance et d'Economie de Rabat
Magisterskie
<
Studia dzienne
Francuski
Ośrodek kształcenia

Mistrz Analizy ekonomiczne i międzynarodowe (Eco) jest Mistrzem Szkoły Głównej Handlowej Maroka (MSE), zbudowany w ramach międzynarodowych partnerstw między Mohammeda VI Polit ...

Czytaj więcej