MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Ekonomia międzynarodowa Litwa tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

ekonomia międzynarodowe programy i kursy pomóc uczniom rozpocząć lub dalszej kariery w biznesie i zarządzaniu. Duża liczba absolwentów ekonomii międzynarodowej znaleźć stanowiska w przedsiębiorstwach handlowych, instytucji rządowych i dużych korporacji po ich ukończeniu studiów.

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

Ekonomia międzynarodowa w Litwa. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Ekonomia międzynarodowa w Litwa. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Ekonomia międzynarodowa, Litwa Filter

Magister międzynarodowej polityki i ekonomii

Mykolas Romeris University
Magisterskie
01 Sie 2020
<
Studia dzienne
<
3 semestry
22 Cze 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem (-ami) programu studiów jest przygotowanie międzynarodowych specjalistów w dziedzinie polityki i ekonomii międzynarodowej, zdolnych do kompetentnych badań, analiz, kryty ...

Czytaj więcej

Magister ekonomii międzynarodowej

Vytautas Magnus University
Magisterskie
24 Sie 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
01 May 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Absolwenci tego programu to wykwalifikowani eksperci międzynarodowej ekonomii, którzy posiadaliby wiedzę w tej dziedzinie i byliby w stanie prowadzić badania naukowe na poziom ...

Czytaj więcej