MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Ekonomia międzynarodowa Litwa tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

ekonomia międzynarodowe programy i kursy pomóc uczniom rozpocząć lub dalszej kariery w biznesie i zarządzaniu. Duża liczba absolwentów ekonomii międzynarodowej znaleźć stanowiska w przedsiębiorstwach handlowych, instytucji rządowych i dużych korporacji po ich ukończeniu studiów.

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

Ekonomia międzynarodowa w Litwa. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Ekonomia międzynarodowa w Litwa. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Ekonomia międzynarodowa, Litwa Filter

Magister ekonomii międzynarodowej

Vytautas Magnus University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Litwa Kaunas

Absolwenci tego programu to wykwalifikowani eksperci międzynarodowej ekonomii, którzy posiadaliby wiedzę w tej dziedzinie i byliby w stanie prowadzić badania naukowe na poziomie mikro lub makro, biorąc pod uwagę je w kontekście międzynarodowym i globalnym. Absolwenci programu będą posiadać umiejętności niezbędne do oceny i formułowania międzynarodowych polityk gospodarczych, prowadzenia analizy naukowej ekonomii, stosowania odpowiednich metod i technik prognozowania i wdrażania strategii gospodarczych na poziomie organizacyjnym i krajowym itp.

Magister międzynarodowej polityki i ekonomii

Mykolas Romeris University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 semestry Styczeń 2021 Litwa Wilno

Znajomość języka angielskiego - poziom nie niższy niż B2 (zgodnie ze Wspólnymi Ramami Odniesienia dla Języka zatwierdzonymi przez Radę Europy). Dla osób, które nie posiadają certyfikatów IELTS lub TOEFL, organizowany jest test z poziomu języka angielskiego na odległość.