$close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź najlepszą Ekonomia międzynarodowa Orlean tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.MSc in International Economics to program, który zapewnia szczegółowe szkolenie w interakcji różnych gospodarkach, zachowanie globalnych rynków i hand… Czytaj więcej

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

MSc in International Economics to program, który zapewnia szczegółowe szkolenie w interakcji różnych gospodarkach, zachowanie globalnych rynków i handlu. Program skupia się na nauczaniu teorii makroekonomicznej głównej, a także teorii handlu i polityki. Często program będzie zawierał silny kurs ekonometrii w celu zrozumienia natury ekonomicznej zrozumienia.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Orléans położony jest w centrum regionu, Francja. Jest siedzibą departamentu Loiret. Miasto ma ponad 100.000 mieszkańców. Jest domem dla Uniwersytetu w Orleanie znajdujących się w obszarze La Source w południowej części miasta.

Ekonomia międzynarodowa Orlean. Pobierz wszystkie informacje o Ekonomia międzynarodowa i skontaktować się ze szkołą dla Orlean Ekonomia międzynarodowa bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu we Francji
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
University of Orleans - Master of International Economics
Orlean, Francja

Mistrz proponuje pełne szkolenie w zakresie zagadnień z zakresu ekonomii międzynarodowej (handel międzynarodowy, migracja i przepływy kapitałowe, ekonomia rozwoju), z konkretn ... +

Mistrz proponuje pełne szkolenie w zakresie zagadnień z zakresu ekonomii międzynarodowej (handel międzynarodowy, migracja i przepływy kapitałowe, ekonomia rozwoju), z konkretną formacją z zakresu ekonometrii do zastosowania w zagadnieniach ekonomii międzynarodowej. -
Magisterskie
Studia dzienne
Francuski, Język angielski
Ośrodek kształcenia