MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Ekonomia międzynarodowa Czechy tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Program lub kurs ekonomii międzynarodowej ma na celu przygotowanie studentów do wprowadzenia coraz większą zglobalizowanym rynku. Studenci mogą zdecydować się na przygotowanie się do stanowisk w dużych korporacjach lub przygotować się do rozpoczęcia własnego globalnego biznesu.

Republika Czeska ma ugruntowaną i badania oparte wykształcenie wyższe. Doprowadziło to do nauki ini Praga jeden z szanowanych programu 's w Europie, ponieważ kultywuje ducha kreatywności i innowacyjności wśród studentów.

Ekonomia międzynarodowa w Czechy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Ekonomia międzynarodowa w Czechy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia międzynarodowa, Czechy Filter

International Masters w gospodarki, państwa i społeczeństwa (imess)

Faculty of Social Sciences, Charles University (FSV UK)
Czechy, Praga + 1 Więcej
Studia menedżerskie
01 Oct 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
30 Apr 2018
Język angielski
Stacjonarne

Międzynarodowe Masters in Economy, State and Society (IMESS) to program wiodący dwuletni podwójny dyplom magistra w porównawczych badaniach strefy, która skupia się na rozwija ...

Czytaj więcej