MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Ekonomia międzynarodowa Chiny tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

MSc in International Economics to program, który zapewnia szczegółowe szkolenie w interakcji różnych gospodarkach, zachowanie globalnych rynków i handlu. Program skupia się na nauczaniu teorii makroekonomicznej głównej, a także teorii handlu i polityki. Często program będzie zawierał silny kurs ekonometrii w celu zrozumienia natury ekonomicznej zrozumienia.

China edukacji wyższej na kilka lat został wybrany jako jeden z najlepszych wśród krajów azjatyckich. Ten kraj ma ponad 150 publicznych i prywatnych własnością podział uczelni na wszystkich prowincjach Chin. Wyższe wykształcenie jest oparte na badaniach naukowych.

Ekonomia międzynarodowa w Chiny. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Ekonomia międzynarodowa w Chiny. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Ekonomia międzynarodowa, Chiny Filter

Magister informatyki - projektowanie komunikacji w sieci Web

University of Southern Denmark
MSc
Sie 2020
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten program buduje pomosty między technologią a ludźmi oraz między siecią i komunikacją

Czytaj więcej

Mistrz Europy chińskich badań gospodarki i biznesu

Southwestern University of Finance and Economics
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Podwójne Stopnie przyznawane: Niemiecki Master of Arts (MA CEEBS) oraz chiński Mistrz Zarządzania, major w International Business

Czytaj więcej