MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Ekonomia międzynarodowa w Afryce tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Program lub kurs ekonomii międzynarodowej ma na celu przygotowanie studentów do wprowadzenia coraz większą zglobalizowanym rynku. Studenci mogą zdecydować się na przygotowanie się do stanowisk w dużych korporacjach lub przygotować się do rozpoczęcia własnego globalnego biznesu.

Wiele programów w Afryce odbywać się w bardzo nietypowym otoczeniu kulturowym i fizyczne niż większość studentów zna w starych, dobrych czasach. Daj znać, aby dostosować się do tego warunki życia to część zabawy i wyzwaniem tam mieszka. Wyzwaniem jest intelektualny, emocjonalny i fizyczny.

Ekonomia międzynarodowa w Afryce. Wszystkie informacje Ekonomia międzynarodowa i skontaktować się ze szkołą w Afryce bezpośrednio!

1 Wyniki z Ekonomia międzynarodowa, Afryce Filter

Opanuj studia ekonomiczne i międzynarodowe (ECO)

Ecole de Gouvernance et d'Economie de Rabat
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Sierpień 2020 Maroko Rabat

Mistrz Analizy ekonomiczne i międzynarodowe (Eco) jest Mistrzem Szkoły Głównej Handlowej Maroka (MSE), zbudowany w ramach międzynarodowych partnerstw między Mohammeda VI Politechniki, Instytut Studiów Aix-en-Provence i Polityki Wydział Ekonomii Uniwersytetu Pierre Mendes France w Grenoble.