MASTERSTUDIES

Znajdź Best Zaoczne Ekonomia kreatywna tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Mistrz gospodarki kreatywnej koncentruje się na rozwoju rynku i popyt na content-mediów i przemysłów zorientowanych. Ten program będzie korzystać z tradycyjnych narzędzi do analizy ekonomicznej, jak i bardziej współczesne teorie dotyczące wartość dodaną przemysłu i przemysł usługowy, gdzie twórczy wkład jest niezbędny do osiągnięcia sukcesu.

Top Zaoczne Ekonomia kreatywna. Wszystkie informacje na temat Zaoczne Ekonomia kreatywna i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia kreatywna Filter

Tytułu zawodowego magistra w dziedzinie zarządzania kreatywnej gospodarki

ESPM
Studia menedżerskie
Marzec 2020
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
Portuguese
Stacjonarne

Zawodowiec Mistrz jest bezpośrednio związana z innowacji i badań stosowanych. Poprzez akademickiego wysokim poziomie, dostosowane do stałej bazy badawczej i aplikacji tematycz ...

Czytaj więcej