MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Ekonomia kreatywna w Ameryka Południowa tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Program Master in gospodarki kreatywnej koncentruje się na wartość bodźców generujących od środowisk twórczych i branż kreatywnych. Sukces branży często czas zależy od jej zdolności do odnowienia i zyskać dzięki ziemi do nowego myślenia. W tym programie, będzie w stanie skupić się na tej gospodarce, które wynika z potrzeby kreatywności i poprowadzi Cię do swoich celów.

Ameryka Południowa jest czwartym co do wielkości kontynent. Jest ona podzielona na 12 niezależnych politycznie krajach. Ameryka Południowa jest domem dla majestatycznych Andach gór i tajemniczej rzeki Amazonki. World 's największy las deszczowy, z milionów gatunków egzotycznych zwierząt, znajduje się również w Ameryce Południowej.

Ekonomia kreatywna w Ameryka Południowa. Wszystkie informacje Ekonomia kreatywna i skontaktować się ze szkołą w Ameryka Południowa bezpośrednio!

1 Wyniki z Ekonomia kreatywna, Ameryka Południowa Filter

Tytułu zawodowego magistra w dziedzinie zarządzania kreatywnej gospodarki

ESPM
Magisterskie
Mar 2021
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Portuguese (Brazil)
Ośrodek kształcenia

Zawodowiec Mistrz jest bezpośrednio związana z innowacji i badań stosowanych. Poprzez akademickiego wysokim poziomie, dostosowane do stałej bazy badawczej i aplikacji tematycz ...

Czytaj więcej