MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Ekonomia ilościowa Rosja tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

Ekonomia ilościowa w Rosja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Ekonomia ilościowa w Rosja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Ekonomia ilościowa, Rosja Filter

Magister ekonomii ilościowej

Novosibirsk State University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Posłowie do PE opierają się na nauce akademickiej i mają na celu perspektywę badawczą. Główną tendencją wiedzy naukowej w XX-XXI wieku jest dryfowanie do złożonych systemów i ...

Czytaj więcej

Magister ekonomii

South Ural State University
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem programu jest wyszkolenie mistrzów ekonomii, którzy zamierzają prowadzić działalność zawodową w dziedzinie ekonomii i zarządzania.

Czytaj więcej