MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Ekonomia ilościowa w Europie tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

W sumie istnieje ponad 4000 instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, oferujących szeroki wachlarz kursów na poziomie licencjata, magistra i doktora. Z coraz więcej z tych organizacji oferujących angielskiego jako języka nauczania przynajmniej część swoich studiów, uniwersytety w Europie są teraz lepszej jakości niż kiedykolwiek wcześniej. Uniwersytety w Europie oferuje przyjazną atmosferę dla zagranicznych studentów i dać kurs wiedzy, która spełnia ich zawód wymaga w dzisiejszym globalnym popytem.

Ekonomia ilościowa w Europie. Wszystkie informacje Ekonomia ilościowa i skontaktować się ze szkołą w Europie bezpośrednio!

2 Wyniki z Ekonomia ilościowa, Europie Filter

Magister ekonomii ilościowej

Novosibirsk State University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rosja Nowosybirsk

Posłowie do PE opierają się na nauce akademickiej i mają na celu perspektywę badawczą. Główną tendencją wiedzy naukowej w XX-XXI wieku jest dryfowanie do złożonych systemów i badań procesów stochastycznych. Wpłynęło to na metody badawcze, wyniki i zrozumienie

Magister ekonomii

South Ural State University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Rosja Czelabińsk

Celem programu jest wyszkolenie mistrzów ekonomii, którzy zamierzają prowadzić działalność zawodową w dziedzinie ekonomii i zarządzania.